Зустріч з кандидатом на посаду ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктором технічних наук, професором Кюрчевим Сергієм Володимировичем

28 жовтня 2021 року в ВСП «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» відбулася зустріч викладачів та співробітників з кандидатом на посаду ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктором технічних наук, професором Кюрчевим Сергієм Володимировичем.

Його представив заступник голови  Організаційного комітету з виборів ректора, кандидат технічних наук, професор Олександр Скляр.

Кандидат на посаду ректора розпочав зустріч із короткої біографічної довідки та своїх здобутків, а потім представив присутнім свою програму.

Сергій Володимирович презентував основні стратегічні цілі, які ставить перед собою для розбудови університету і розвитку колективу, зауваживши, що кожна з них – це комплекс завдань, які він прагне втілити, заручившись підтримкою колективу в разі, якщо саме йому буде виказана найвища довіра у день виборів. Кандидат детально зупинився на своєму баченні основних напрямів розвитку університету: освітня діяльність, науково-дослідна діяльність, інтернаціоналізація, виховна робота та розвиток студентського самоврядування. Стратегічними пріоритетами він вважає адміністрування та кадрову політику. А стратегічною метою – збереження найкращих традицій із послідовною ефективною  та дієвою реалізацією заходів Програми розвитку Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра моторного на 2021-2026 роки та подальшого його сталий розвиток шляхом створення належних умов для забезпечення привабливого, комфортного, доброчесного та безпечного для роботи, навчання й наукової діяльності освітнього середовища.

Після представлення своєї програми, кандидат на посаду ректора відповів на всі запитання присутніх. Зустріч пройшла у вигляді ділового та конструктивного діалогу.