Свято 1 Вересня

“Вересень панує навколо, наче той художник-чарівник, добрий ранок, мій найкращий коледж – починається НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК!” – саме такими словами зустріли незмінні ведучі свята 1 дзвоника Віталій Люцканов та Ксенія Попкова.
Любі студенти, коледж знову відкрив перед вами двері і тепер вам належить весь рік навчатися, засвоювати улюблену професію, дізнаватися про щось нове!
З вітальними словами колишніх абітурієнтів, а тепер вже повноправних здобувачів освіти привітала директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна, а також запрошені гості: економіст з планування ПРАТ “Бердянські жниварки” Філімонова Ірина Олексіївна; чарівна жінка, син якої є гідним випускником нашого закладу, заступниця керуючого “Ощад Банк” Кірюшенкова Тетяна Борисівна; а також колишній наш випускник, а нині директор туристичної агенції “Темеринда” Шевченко Віталій Володимирович.

З напутнім словом від імені усіх викладачів виступив викладач з великої літери Котляр Світлана Вікторівна.

А ви можете уявити будь-яке свято без танцювального колективу “Мегаполіс” на чолі з нашими запальничками Вержиковською Тетяною та Віталієм Люцкановим? Ні? От і ми не можемо… Чарівними, неповторними танцями і піснями вони надихнули викладачів та студентів на плідну роботу у новому навчальному році.

Кажуть, що майбутнє починається сьогодні. Ми віримо, що воно буде світлим та неповторним. І ми однозначно бачимо його в наших дітях!

Хай буде рік для усіх нас щасливим!