1030-та річниця Хрещення Київської Русі

5 грудня 2017 року у ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» викладачем Лазутіною Ю.М.  разом з групою Т-1, для студентів перших курсів було проведено інформаційну виховну годину на тему:«1030-та річниця Хрещення Київської Русі».

Метою даного заходу було: визначення історичних коренів хрещення Київської Русі, значення хрещення для історії, культури, життя українського народу в минулому, сьогоденні і майбутньому; показати значення християнства для світу, України, родини, кожної людини зокрема; впроваджувати в практику щоденного життя студентів морально-етичні і духовні цінності християнства.

Протягом виховної години, студенти також продивилися серію коротких фільмів «Сказання про Хрещення Русі».