16 лютого у коледжі до Дня соборності України відбулася виховна година «Єдина і неподільна Україна»

16 лютого у читальній залі коледжу до вшанування  Дня соборності України відбулася виховна година «Єдина і неподільна Україна». Захід проводив викладач Рибалко Є.В. для студентів груп АП-,Ф-,ТО-11, ТВ-11, ТК-11, М-11.

На виховну годину були запрошені студенти перших курсів. Метою ж заходу було: поглибити знання студентів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики, викликати інтерес до вивчення історії України.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/sXxHRK?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.