Виставка-персоналія “Василь Сухомлинський – подвижник гуманізму”

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2018-2019 навчальний рік, бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. та Романець Д.В. була сформована виставка-персоналія “Василь Сухомлинський – подвижник гуманізму” (до 100 річниці з Дня народження видатного українського педагога-гуманіста).

На виставці представлені: короткі біографічні відомості про діяча, цікаві факти з його життя, підбірка творчої спадщини, збірник «Вправи з риторики для учнів на основі спадщини В. Сухомлинського» та золоті правила письменника, відомі як «10 Не можна».

Василь Олександрович Сухоминський написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей. Його книги виходили і виходять масовими тиражами в багатьох країнах світу (Росії, Німеччині, Японії, США, Канаді, Китаї та ін.). Він став визнаним класиком педагогіки ХХ ст. Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури в середніх школах та ін.

У 1989 році послідовники створили Міжнародну асоціацію прихильників Сухомлинського, а в 1990 р. — Українську асоціацію Василя Сухомлинського, яка систематично проводить Всеукраїнські педагогічні читання, присвячені вивченню і впровадженню у широку педагогічну практику творчої спадщини видатного педагога. З плином часу інтерес учених і вчителів до життя і творчості В. О. Сухомлинського зростає, поширюється в Україні й світі. Без його творчості не можна уявити сучасної гуманної педагогіки.

Тож запрошуємо всіх до перегляду виставки-персоналії, присвяченої життю та творчості В. Сухомлинського, яка демонструється у читальній залі коледжу!