Екскурсія здобувачів освіти на ПрАТ «Бердянські жниварки»

22 вересня завідувачем навчально-методичної лабораторії Кузь О.Г., викладачем Степаненко О.Ю., лаборантом Трущенко В.О. була організована  здобувачам освіти групи ГМ-3, спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» ознайомлювальна екскурсія до підприємства – партнера по практичному та дуальному навчанню – ПрАТ «Бердянські жниварки».

ПрАТ «Бердянські жниварки» – українське підприємство з виготовлення сільськогосподарської техніки для збирання врожаю зернових і зернобобових культур, а саме жниварок валкових навісних і причепних. Підприємство виготовляє 7 базових моделей зернових жниварок, платформу підбірник, пристосування для збирання соняшника і їх модифікації. Один з найбільших виробників і постачальників валкових жниварок в Україні й країнах СНД.

Заступник управління безперервних вдосконалень Вадим Анастасов провів здобувачам освіти цікаву та пізнавальну екскурсію по підрозділам підприємства.

Викладачі та здобувачі освіти висловлюють вдячність керівнику ПрАТ «Бердянські жниварки» Олегу Будянському за допомогу у підготовці здобувачів освіти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування».