85 роковинам Голодомору присвячуємо

Кожного року в останню суботу листопада в Україні та поза її межами віддають шану невинним жертвам Голодомору 1932 – 1933 рр.

Голодомор, який став національною катастрофою, мав на меті знищити українську націю. Протягом 1932-1933 років вимирали цілі села, родини, живі і ненароджені. У пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирало 24 людини. Цей акт масового винищення людей підірвав генофонд української нації, а свідчення про нього стали нашою генетичною пам’яттю.

До 85-х роковин Голодомору, які відзначаються згідно розпорядження Кабінету Міністрів на державному рівні,  27 листопада 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» викладачем Лазутіною Ю.М. разом з групами Т-2 та А-2 було проведено виховну годину «Жертви голодомору».

Студенти згадали ті страшні події, мали змогу познайомитись зі свідченнями очевидців цієї трагедії, а також долучились до акції «Запали свічку пам’яті».