Адміністрація ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ”

Директор Шишкіна Галина Валентинівна

Шишкіна Галина Валентинівна

Директорзаслужений працівник освіти України

Закінчила :Бердянський державний педагогічний інститут,1984 р.;

Таврійську державну агротехнічну академію, спеціальність ” Економіка  підприємства”.2002 р.

Нагороджена: “Знак Пошани” Міністерства аграрної політики та продовольства України;

Нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток освіти»;

Знак “Відмінник аграрної освіти  та науки ІІІ ступеня”;

Почесний знак «За впровадження інновацій в освіті».

телефон: (06153)2-36-00

Ніколаєва Ірина Віталіївна

Заступник директора з навчальної роботи

Закінчила: Приазовський державний технічний університет,  спеціальність «Фінанси» , 2004 р.

Бердянський державний педагогічний університет,  спеціальність  «Професійна  освіта. Економіка підприємства. Маркетинг і менеджмент», 2012 р.

Бердянський державний педагогічний університет, спеціальність «Професійна освіта (економіка)», 2014 р.

Телефон: (06153)2-25-19

Ірза Людмила Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи

Закінчила: Харківський державний інститут культури, спеціальність   “Бібліотековедення і бібліографія”, 1991 р.

Київський університет туризму, економіки і права, спеціальність «Професійне  навчання. Туризм.» , 2006 р.

телефон: (06153)2-22-39

Суслов Олександр Олександрович

Заступник директора з адміністративно-господарської частини

Закінчив: Бердянський технікум виноградарства і виноробства, спеціальність   “Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва “, 1980 р.

телефон: (06153)2-39-41

IMG_4159Кузь Олена Геннадіївна

Завідувач навчально-методичної лабораторії

Закінчила: Таврійський державний агротехнологічний університет , спеціальність “Спеціаліст з фінансів”, 2009 р.

Бердянський державний педагогічний університет,  спеціальність  «Професійна  освіта. Економіка підприємства. Маркетинг і менеджмент», 2013 р.

телефон: (06153)2-22-39

Синиця Ольга Валеріївна

Головний бухгалтер

Закінчила:  Харківський державний економічний університет, спеціальність “Управління трудовими ресурсами”, 2003 р.

Харківський державний економічний університет, спеціальність “Банківська справа”, 2003 р.

телефон: (06153)2-39-41

Єлізарова Зоя Іванівна

Завідувач механіко-технологічного відділення

Закінчила: Запорізький державний університет, спеціальність «Викладач  французької та англійської мови», 1993 р.

Нагороджена:  Знак «Відмінник аграрної освіти   та науки ІІІ ступеня».

телефон: (06153)2-25-19

Рибалко Євген Вікторович

Завідувач економічного відділення

Закінчив: Бердянський державний педагогічний університет , спеціальність   «Історія» , 2009 р.

Телефон: (06153)2-26-19