Артем Круглік на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Нещодавно бердянець Артем Круглік, студент нашого коледжу групи М-31 брав участь у Чемпіонаті України у ваговій категорії до 83кг, де посів І місце.  Крім національного золота Артем Круглік завоював путівку на чемпіонат Європи, запланований на травень 2017 в Іспанії.

Нарешті у травні 2017 відбувся довгоочікуваний Чемпіонат з пауерліфтингу в м. Малазі (Іспанія). Наш студент виборов  ІІ місце та отримав срібну медаль. Тренував Артема Кругліка – теж наш випускник,  Сергій Пєвнєв.

На апаратній нараді при міському голові, грамотами мера Володимира Чепурного були нагороджені бердянські спортсмени, в тому числі і наш Артем Круглік.

Шановні Артеме та Сергію!

Прийміть найщиріші вітання від всього колективу ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» та особливо директора Шишкіної Галини Валентинівни! На престижному змаганні Ви продемонстрували вагомі досягнення та здобули високі результати. Ви примножуєте спортивну скарбницю слави нашого коледжу. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, сонячних днів у житті, бадьорості духу, нових цікавих змагань і «золотих» перемог!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6420653672812375937?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.