Азаренкова Світлана — дипломант «Зорепаду — 2018″

Протягом жовтня у містах Запорізької області проходили відбіркові тури молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад-2018». 

Цей фестиваль проводиться в Запорізькій області кожного року, уже 27 рік поспіль. Традиційно для участі в конкурсі запрошують молодь від 14 до 35 років, яка має здібності в розмовному, цирковому, вокальному, хореографічному, інструментальному жанрах мистецтва. Головна мета фестивалю – підтримка, розвиток та популяризація вокального та хореографічного мистецтва, збагачення юних виконавців новими творчими здобутками.

У відбірковому турі «Зорепад-2018″, що проходив на базі нашого міста, взяла участь студентка третього курсу ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»  спеціальності «Агрономія»Азаренкова Світлана, яка і пройшла у фінал відбіркового туру. Він відбувся 26 жовтня у ДК «Орбіта» (місто Запоріжжя). На конкурсі Світлана виконувала пісню «Журавлі» групи  The Hardkiss, підсумки виступу будуть відомі дещо пізніше, а поки що вона отримала статус дипломанта «Зорепаду-2018″. Побажаємо нашій студентці успіху та сподіваємось на переможний результат.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика