Бесіда з фахівцем Бердянського міського центру зайнятості

20 лютого 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» для студентів випускних груп була проведена бесіда з фахівцем Бердянського міського центру зайнятості — Корнієнко Ольгою Валеріївною.

На початку розмови, спеціаліст познайомила студентів з метою та діяльністю Центру зайнятості, а саме: комплексним вирішенням питань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в місті; соціальною підтримкою тимчасово непрацюючого населення; професійної орієнтації, працевлаштування, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

Під час бесіди Ольга Валеріївна продемонтрувала декілька мульфільмів про те, як себе знайти, як себе реалізувати, як правильно скласти резюме та відео-резюме, а також розповіла як і де правильно шукати роботу.

По завершенні зустрічі фахівець Бердянського міського центру зайнятості побажала студентам знайти роботу, яка буде їм до душі та приноситиме моральне і матеріальне задоволення.

Від імені адміністрації ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ», дякуємо Ользі Валеріївні за таку інформаційно наповнену бесіду та бажаємо їй кар’єрних успіхів.