Безпека на дорозі — безпека життя

За ініціативи Державного підприємства Український науково-дослідний інститут медицини транспорту Міністерства охорони здоров’я та за участі Міністерства освіти і науки з 12 по 18 листопада 2018 року в Україні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр.

Головна мета Тижня – зниження в Україні рівня аварійності та ступеня тяжкості наслідків ДТП, створення безпечних і комфортних умов руху транспортних засобів, пішоходів та інших учасників дорожнього руху на вулично-дорожній мережі.

ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» долучився до заходів з інформування колективу та студентів коледжу, тому днями було проведено виховні години, під час яких обговорювалися обов’язки пішоходів та правила поведінки на дорозі у світлу і темну пори доби, проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.