Благодійна акція «Сумка для випускника з притулку»

ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відгукнувся на пропозицію відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та прийняв активну участь у благодійній акції «Сумка для випускника з притулку», яка походила з 07. 04. 2015 по 27. 04. 2015р. Студенти нашого коледжу із завзятістю зібрали кошти та придбали необхідні речі, які були складені в персональну сумку й передані кожному випускнику школи-інтернату 29 квітня 2015р. На знак подяки, вихованці закладу підготували для гостей святковий концерт. Щиро дякуємо їм за це!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/wHkzvH?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.