Богородице Діво, накрий своїм чистим покровом, тих, хто нині боронить країну…

Пресвята Богородице Діво!

Тебе молимо ми на колінах

Ти накрий своїм чистим покровом,

Тих, хто нині боронить країну.

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. У цей день ми відзначаємо 3 великих свята – День Захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці. 

І сьогодні, у нашому коледжі день розпочався з урочистого концерту, присвяченому чоловікам-захисникам. Актова зала наповнилась святковим атмосферним духом, емоціями та переживаннями, щирими побажаннями.

Концертну програму підготували художні керівники коледжу та комісія технічних дисциплін, розважав присутніх танцювальний колектив «Мегаполіс» під керівництвом Вержиковської Тетяни Андріївни. Зі сцени лунали привітання від директора коледжу Шишкіної Галини Валентинівни, від Голови профспілкового комітету коледжу Попової Ольги Іванівни, від студентів Жилої Марії, Мельникової Ганни, Прокудіна Данила та Єлізарова Дмитра. Особливим гостем став старший лейтенант, учасник АТО, офіцер Бердянського військкомату – Велюра Богдан Володимирович, який звернувся до всіх з привітальним словом та побажанням чистого, мирного неба над головою і Божого благословення.

Ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо Вам благополуччя і сил, здоров’я і щастя, родинної злагоди, мирного неба! 

IMG_2421


20171013_082156


IMG_2413


IMG_2422


IMG_2417


20171013_084439


IMG_2434