Богородице Діво, накрий своїм чистим покровом, тих, хто нині боронить країну…

Пресвята Богородице Діво!

Тебе молимо ми на колінах

Ти накрий своїм чистим покровом,

Тих, хто нині боронить країну.

14 жовтня – значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. У цей день ми відзначаємо 3 великих свята – День Захисника України, День українського козацтва та Покрову Пресвятої Богородиці.

І сьогодні, у нашому коледжі день розпочався з урочистого концерту, присвяченому чоловікам-захисникам. Актова зала наповнилась святковим атмосферним духом, емоціями та переживаннями, щирими побажаннями.

З урочистого звучання гімну України розпочалася концертна програма “Свято сильних, мужніх і безстрашних”, яку підготували художні керівники коледжу Люцканов Віталій та Вержиковська Тетяна, а також викладачі Котляр Світлана Вікторівна, Григор’єва Наталія Анатоліївна, Бєлова Анастасія Олексіївна, Лазутіна Юлія Миколаївна.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна, яка подякувала усім чоловікам, які захищали і будуть захищати кордони нашої країни. Концерту програму наповнювали яскраві художні номери від танцювального колективу “Мегаполіс”, ліричні композиції від Кобеця Івана, Азаренкової Світлани, Прокудіна Данила, Єлізарова Дмитра, Вихрицького Владислава.

Протягом концерту влаштовувалися цікаві конкурси між представниками чоловічої статті з числа студентів та викладачів, а завершилось усе дійство колективним виконанням пісні.

Ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо Вам благополуччя і сил, здоров’я і щастя, родинної злагоди, мирного неба!