Cвято присвячене Дню української писемності та мови

09.11.2021 року на базі ВСП «Бердянський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного» на платформі Zoom відбулося свято присвячене Дню української писемності та мови. Метою заходу було не лише розповісти про виникнення свята – Дня української писемності та мови; подати відомості про великого мецената Петра Яцика; а проголошення справжньої настанови нам, українцям, шанувати рідне слово, любити рідну мову і вивчати її  протягом усього життя!

А також пройшов I етап ХXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому брали участь здобувачі освіти  І-ІІ курсів. Здобувачам освіти бажаємо натхнення, творчості. І хай переможе найкращий!!!