Циклова комісія агрономічних дисциплін


Коваленко Вікторія Геннадіївна

Голова циклової комісії, старший викладач агрономічних дисциплін

Переглянути

Коваленко Вікторія Геннадіївна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Освіта – Уманський  ордена Трудового Червоного Прапора с/г інститут ім. О.М.Горького за спеціальністю «Плодоовочівництво і виноградарство» (1991р.); Національний аграрний університет за спеціальністю «Професійне навчання (Агрономія)», агроном-педагог (2003р.). Має загальний стаж роботи 26 років. З яких  педагогічного  стажу –  22 роки. Викладає дисципліни: «Плодівництво», «Захист рослин», «Землеробство», «Ґрунтознавство», «Агрохімія». КоваленкоВ.Г є провідним фахівцем у викладанні дисциплін агрономічного циклу. В 2014 році представляла  коледж на регіональному конкурсі «Викладач року — 2014». Займається впровадженням інноваційних технологій в освітній процес, поєднуючи теорію з практикою. Неодноразово нагороджена дипломами у конкурсі «Педагогічні інновації» у номінації «Інноваційні технології навчання», занесена до «Книги пошани» НМЦ. Відмічена подяками та грамотами адміністрації коледжу та Таврійського державного агротехнологічного університету. У 2017 році нагороджена грамотою Бердянської районної державної адміністрації за особистий вагомий внесок у справу підготовки молодих фахівців, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята День працівників сільського господарства.

[згорнути]

Охріменко Тетяна В’ячеславівна

Переглянути

Викладач спецдисциплін агрономічного циклу, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії». Закінчила  в 1975 році Львівський лісотехнічний інститут. Спеціальність за дипломом: «Інженер лісового господарства, спеціалізація – «Озеленення населених місць». В 1990 році закінчила Національний аграрний університет  (м.Київ), спеціальність за дипломом –  «Професійне навчання (Агрономія)», агроном-педагог. Працює в ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» з 1977р. Викладає дисципліни   «Ботаніка», «Фізіологія рослин», «Екологія», «Сільськогосподарська меліорація», «Основи дослідницької справи». Працює над  розробкою та наповненням персонального сайту викладача та розробкою методичного забезпечення занять з ботаніки та фізіології рослин. За час роботи неодноразово нагороджувалась грамотами за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до своїх обов’язків.

[згорнути]

Білодід Любов Іванівна

Викладач агрономічних дисциплін

Переглянути

Білодід Любов Іванівна має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Освіта – Харківський сільськогосподарський інститут ім. В.В.Докучаєва за спеціальністю «Агрохімія і ґрунтознавство». Має загальний стаж роботи – 43 роки, з яких педагогічного стажу – 5 років. Викладає дисципліни: «Технологія виробництва продукції рослинництва», «Насінництво і селекція», «Овочівництво відкритого ґрунту», «Овочівництво закритого ґрунту». В своїй  роботі використовує досвід роботи в агропромисловому секторі сільськогосподарського виробництва, інноваційні технології, вміло поєднує теорію з практикою, цікаво і доступно подає навчальний матеріал студентам. Відмічена грамотами адміністрації коледжу.

[згорнути]

Торовець Євгенія Олександрівна

Переглянути

Освіта:   2001 − 2005 Бердянський технікум харчової промисловості        (м. Бердянськ) за спеціальністю « Агрономія»; 2005 − 2007 Південний філіал “ Кримський агротехнологічний університет ” Національного аграрного університету (м. Сімферополь) за спеціальністю «Агрономія»;2007 − 2008 Південний філіал “ Кримський агротехнологічний університет ” Національного аграрного університету (м. Сімферополь) за спеціальністю «Плодоовочівництво та виноградарство»; 2009 − 2011 Бердянський університет менеджменту і бізнесу (м. Бердянськ) за спеціальністю «Облік та аудит». Має досвід роботи в виробництві за обома фахами. Педагогічний стаж – 2.5 роки.  Є викладачем комісії агрономічних дисциплін економічного відділення та викладає дисципліни «Механізація та автоматизація сільськогосподарського виробництва», «Біологія», «Основи підприємництва», «Охорона праці в галузі», «Агрометеорологія». В роботі використовує досвід роботи в аграрному секторі, використовує інноваційні технології на заняттях.

[згорнути]

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *