Циклова комісія економічних дисциплін та сфери обслуговування


Шатохіна

Шатохіна Віта Іванівна

Голова циклової комісії, викладач спецдисциплін з фінансів

 

Переглянути

Шатохіна Віта Іванівна 1971 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», викладач-методист. Освіта –  Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут за спеціальністю «Технологія переробки пластмас і еластомерів» (1993р);  Таврійський державний агротехнологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» (2008р.);  Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Професійна освіта. Економіка підприємств, маркетинг і менеджмент» (2013р.). Має загальний стаж роботи 24 роки. З яких  педагогічного  стажу –  майже  15 років. Викладає дисципліни «Фінанси», «Податкова система», «Гроші та кредит», «Казначейська справа». Займається впровадженням новітніх технологій в освітній процес, зокрема сайту викладача та його методичним забезпеченням. В 2008 році представляла  коледж на регіональному конкурсі «Викладач року – 2008», де стала переможцем в номінації «Нетрадиційні підходи до навчання». Нагороджена Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню, Подякою Міністерства освіти і науки України, Почесною грамотою Управління освіти та науки Запорізької облдержадміністрації, неодноразово відзначалася грамотами адміністрації коледжу та Таврійського державного агротехнологічного університету.

[згорнути]


Ніколаєва Ірина Віталіївна

Заступник директора з навчальної роботи, викладач спецдисциплін з фінансів

 

Переглянути

Ніколаєва Ірина Віталіївна 1982 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», викладач-методист. У 2004 році закінчила  Приазовський державний технічний університет за спеціальністю «Фінанси», в 2012 році – Бердянський державний педагогічний університет, за  спеціальністю  «Професійна  освіта. Економіка підприємства. Маркетинг і менеджмент», в 2014 році – магістратуру Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю «Професійна освіта (економіка)». Має загальний стаж роботи 16 років. З яких  педагогічного  стажу –  майже  15 років. Викладає дисципліни «Бухгалтерський облік», «Фінансовий облік», «Фінанси підприємства».    Займається впровадженням новітніх технологій в освітній процес, зокрема розробкою електронних підручників з дисциплін.

[згорнути]


Ірза Людмила Володимирівна

Заступник  директора з виховної роботи,  викладач дисциплін туристичної галузі

Переглянути

Ірза Людмила Володимирівна 1966 року народження. Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії». У 1991 році закінчила Харківський державний інститут культури,  у 2006 році закінчила Київський  університет туризму, економіки та права за фахом «Викладач туризмознавець». Має загальний стаж роботи у коледжі більш ніж 30 років,   педагогічний стаж –  більше  13років. Займається впровадженням новітніх технологій в освітній та виховний процес з метою належного забезпечення дисциплін туристичного напрямку. Викладає дисципліни: «Географія  туризму», «Організація екскурсійного обслуговування», «Рекреаційна географія», « Туристичне краєзнавство». За високий професіоналізм та визначні успіхи в роботі з обдарованою молоддю, а також багаторічну сумлінну працю неодноразово відзначалася адміністрацією коледжу, міською радою    м. Бердянська  та адміністрацією Таврійського державного агротехнологічного університету.

[згорнути]

кузь

Кузь Олена Геннадіївна

завідувач навчально – методичної лабораторії, викладач дисциплін економічного напряму

Переглянути

Кузь Олена Геннадіївна 1986 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії». Має педагогічний стаж майже 12 років. У 2009 році закінчила Таврійський державний агротехнологічний університет, кваліфікація спеціаліст з фінансів. У 2013 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет по спеціальності “Професійна освіта. Економіка підприємств, маркетинг і менеджмент” та здобула кваліфікацію бакалавра, викладача практичного навчання в галузі економіки, комерції та управління. Викладає дисципліни: «Бюджетна система», «Економіка підприємства», «Страхові послуги», «Економіка, організація і планування». Керівник гуртка “Фахівець”, який працює в коледжі.  Нагороджена почесною грамотою ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» за  багаторічну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, 2014 р.; грамотою Таврійського державного агротехнологічного університету за сумлінне виконання посадових обов’язків, впровадження в освітній процес сучасних педагогічних технологій, 2017р

[згорнути]

волков

Волков Олексій Сергійович

Викладач спецдисциплін, фізики, інформатики.

Переглянути

Волков Олексій Сергійович  1981 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Освіта – Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Фізика», кваліфікація фізика, викладач фізики та інформатики (2005); Магістратура Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика», кваліфікація викладач фізики (2006). Має загальний стаж роботи 12 роки. Педагогічний  стаж – 12 років.   Займається впровадженням новітніх технологій в освітній процес, зокрема сайту викладача та його методичним забезпеченням. В 2017 році представляв  коледж у Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Наукові засади підготовки фахівців природничого, інженерно-педагогічного та технологічного напрямків». Нагороджений Почесною грамотою Управління освіти та науки Запорізької облдержадміністрації, неодноразово відзначався грамотами адміністрації коледжу.

[згорнути]

лифарь

Лифарь Олена Анатоліївна

Викладач дисциплін туристичної галузі

Переглянути

Лифарь Олена Анатоліївна 1981 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». У 2003 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Трудове навчання». У 2009 році закінчила Харківську національну академію міського господарства за спеціальністю «Менеджмент організацій», спеціалізація – «Менеджмент готельного, курортного та туристського сервісу». Має педагогічний стаж майже 12 років. Займається впровадженням новітніх технологій в освітній процес з метою підвищення активності студентів на заняттях, належного забезпечення самостійної роботи студентів та дистанційного навчання. За сумлінну працю та успіхи в роботі відзначалася адміністрацією коледжу та мерією міста Бердянськ

[згорнути]

демяненко

Дем’яненко Ольга Іванівна

Викладач дисциплін 

Переглянути

Дем’яненко Ольга Іванівна 1984 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». У 2007 році  закінчила «Бердянський державний педагогічний університет», у 2009 році  закінчила «Дніпропетровський університет економіки та права».    З 2007 року працює у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ», загальний та педагогічний стаж складає 10 років.    Дисципліни які викладає:

  • «Безпека життєдіяльності»;
  • «Товарознавство сировини галузі»;
  • «Економіка підприємства»;
  • «Організація, планування та управління виробництвом»;

У 2010 році  науково-методичний центр аграрної освіти, здійснив видавництво навчально-методичного посібника з «Товарознавства сировини галузі» для студентів вищих аграрних  навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, автором якого є Дем’яненко О.І. Проблема над якою працює викладач: «Виховання лідерських якостей сучасної молоді». Для реалізації цього проекту займається розробкою і проведенням тренінгових, розвиваючих програм для абітурієнтів, студентів, підлітків та молоді міста. Метою роботи є формування успішної реалізованої особистості.  За сумлінне виконання обов’язків відзначена адміністрацією коледжу та  ВСП НМЦ Аграрної освіти «Навчально-методичний центр».

[згорнути]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *