Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін

Бєлова Анастасія Олексіївна
Голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін
Переглянути

Бєлова Анастасія Олексіївна 1984 року народження. Має кваліфікаційну категорію – «спеціаліст вищої категорії». Педагогічний стаж 15 років. Закінчила Бердянський державний педагогічний університет: у 2006 році за спеціальністю «Українська мова та література, німецька мова та зарубіжна література»; у 2007 році за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова та література». Викладає  дисципліни: Українська мова, Українська література, Українська мова (за професійним спрямуванням), Іноземна мова (німецька), Іноземна (німецька) мова (за професійним спрямуванням), Іноземна мова (німецька) туристичної індустрії. Працює  над  впровадження кредитно-модульної організації навчального процесу у викладання української мови, літератури, німецької мови. Відзначена грамотами за вагомий внесок у виховання молоді, сумлінну працю та педагогічну майстерність.

Лазутина

Лазутіна Юлія Миколаївна

Переглянути

Лазутіна Юлія Миколаївна, 1984 року народження, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст першої категорії». У 2008 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет за  спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», кваліфікація викладач історії ВНЗ, (магістр). У ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» працює з 2008 року, викладає наступні дисципліни: «Історія України», «Соціологія», «Культурологія», «Основи філософських знань», «Історія української культури». Працює над проблемами національно-патріотичного виховання сучасної молоді. В своїй роботі використовує набутий досвід куратора академічної групи. За час своєї роботи нагороджувалась грамотами та подяками за високу педагогічну майстерність та вагомий внесок у виховання молоді.

Єлізарова Зоя Іванівна
Переглянути

Єлізарова Зоя Іванівна 1971 року народження. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст «вищої категорії». Закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Викладач французької та англійської мови» у 1993 році. У ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» працює з 1995 року, викладає наступні дисципліни: «Іноземна мова (англійська)», «Іноземна мова за професійним спрямуванням». Працює над проблемою мотивації навчальної діяльності студентів. Адаптація першокурсників. Неодноразово нагороджувалась грамотами адміністрації коледжу. Нагороджена Знаком  «Відмінник аграрної освіти та науки ІІІ ступеня».

Рибалко Євген Вікторович
Переглянути

Рибалко Євген Вікторович 1985 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії». Має педагогічний стаж майже 10 років. У 2009 році закінчив магістратуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Історія». Викладає дисципліни «Всесвітня історія», «Основи філософських знань», «Основи музеєзнавства»  на денному та заочному відділеннях коледжу. Нагороджений грамотою Таврійського державного агротехнологічного університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців. Працює над теоретичними аспектами виховання толерантності студентської молоді.

Рибалко Катерина Володимирівна
Переглянути

Рибалко Катерина Володимирівна 1986 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст першої категорії». Має педагогічний стаж майже 6 років. У 2009 році закінчила магістратуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Історія», у 2012 закінчила аспірантуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Історія». Викладає дисципліни «Культурологія», «Основи філософських знань», «Людина і світ», «Основи психології»  на денному та заочному відділеннях коледжу. Відзначалася грамотою адміністрації коледжу за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків. Працює над проблемою розвитку креативного мислення у студентів.

Котляр Світлана Вікторівна

Переглянути

Котляр Світлана Вікторівна 1978 року народження. Педагогічний стаж більше 14 років. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії». Закінчила Бердянський державний педагогічний університет у 2001 році за спеціальністю «Українська мова та література». Викладає відповідні дисципліни. Має високі показники в роботі з обдарованою молоддю та у впровадженні комп’ютерних технологій в освітній процес, зокрема, для забезпечення дистанційного навчання студентів. Відзначалася грамотами адміністрації коледжу та Таврійського державного агротехнологічного університету за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків.

Запорожець Наталя Миколаївна

Переглянути

Запорожець Наталя Миколаївна 1973 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічний стаж більше 22 років. Закінчила Бердянський державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю «Початкове навчання, українська мова та література». Викладає дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», «Українська література», «Зарубіжна література». Завдяки професіоналізму Наталі Миколаївни підготовлені нею студенти ставали призерами та переможцями обласних етапів мовно-літературних конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка. За високі показники педагогічної діяльності неодноразово відзначалася грамотами коледжу