Циклова комісія хіміко-технологічних дисциплін

 

нестерова

Нестерова Юлія Володимирівна

голова циклової комісії

Переглянути

Нестерова Юлія Володимирівна, 1985 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст другої категорії». Закінчила в 2008 році Херсонський національний технічний університет за спеціальністю «Технологія бродильних виробництв і виноробства», спеціаліст з технології бродильних виробництв і виноробства. Працює в ВСП «Бердянський коледж» з 2010 року. Викладає дисципліни «Мікробіологія галузі», «Промислова санітарія», «ТХК виробництва», «Технологія галузі», є керівником курсового проектування з дисципліни «Технологія галузі». Працює над розробкою та наповненням персонального сайту викладача та впровадженням кредитно-модульної організації навчального процесу у викладанні дисциплін. У своїй роботі створює атмосферу психолого-педагогічної підтримки в групі для самореалізації потенціалу можливостей молодої людини. виховує інтерес до обраної спеціальності, сприяє всебічній розвиненості студента як особистості.

[згорнути]
попова
Попова Ольга Іванівна
Переглянути

Попова Ольга Іванівна, 1969 року народження. Викладач-методист, кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії». Закінчила  в 1996 році Одеську державну академію харчових технологій, спеціальність за дипломом –  «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів», інженер-технолог; в 2003 році закінчила Національний аграрний університет  (м.Київ), спеціальність за дипломом –  «Професійне навчання (Агрономія)», агроном-педагог. Працює в ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» з 1994 р. Викладає дисципліни  «Технологія зберігання плодів та овочів», «Технологія переробки плодів та овочів», «Технологія зберігання та переробки продукції рослинництва», є керівником курсового проектування з дисципліни «Технологія переробки плодів і овочів» та керівником  технологічної та переддипломної практики студентів денної та заочної форми навчання.     Працює над  розробкою та наповненням персонального сайту викладача та розробкою електронного посібника з дисципліни «Технологія зберігання плодів та овочів» для студентів спеціальності 181 «Харчові технології» (Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів). За час роботи неодноразово нагороджувалась грамотами за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до своїх обов’язків. Має трудову відзнаку «Знак Пошани» (2006 р.)

[згорнути]
григорєва
Григор’єва Любов Володимирівна
Переглянути

Григор’єва Любов Володимирівна, 1971 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст першої категорії».  Закінчила в 1996 році Московський Державний заочний інститут харчової промисловості, за спеціальністю «Технологія бродильних виробництв та виноробство», інженер-технолог; в 2011 році Бердянський державний педагогічний університет, за спеціальністю «Професійне навчання. Економіка підприємств, маркетинг та менеджмент», інженер-економіст, викладач економічного напрямку. Викладає дисципліни «Основи охорони праці», «Технологія галузі».  Працює  над розробкою та наповненням персонального сайту викладача та впровадженням кредитно-модульної організації навчального процесу у викладанні дисциплін «Основи охорони праці», «Технологія галузі». В своїй  роботі  використовує набутий досвід класного керівника для формування у студентів  навчально-патріотичної свідомості, національної гідності; розвиток культури мовлення; виховання  загальних моральних цінностей; пропагування здорового способу життя; організація екскурсій на передові виноробні підприємства України з метою виховати інтерес до обраної спеціальності; всебічна розвиненість студента як особистості. Під час своєї роботи неодноразово нагороджувалась грамотами за високий професіоналізм та сумлінну працю.

[згорнути]

Левченко Гліб Юрійович

Переглянути

Освіта – вища.Київський Національний університет харчових технологій  ( 2005   2010).

Спеціальність – cпеціаліст. «Технолог бродильного виробництва та виноробства».
Освіта –Бердянський класичний приватний  університет  ( 2011 –  2013 ).
Спеціальність –  Магістр. « Прикладна економіка».
Освіта –Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького ( 2016 – 2018 ).
Спеціальність –  Магістр. «Викладач хімії».
Місце роботи: ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».
Посада : викладач спецдисципліни «Загальна біохімія» та загальноосвітніх дисциплін : « Хімія».
Професійна діяльність: Вважаю, що важливе місце в навчанні студентів займає активізація та розвиток їхніх пізнавальних інтересів. Тобто необхідно знайти такі методи, прийоми, індивідуальні підходи, завдання, які б зацікавили студентів, активізували їх діяльність на занятті і викликали бажання вчитись. Я пам’ятаю слова Д. І. Менделєєва: « Немає без явної посиленої працьовитості ні талантів, ні геніїв ! »

[згорнути]
Левченко Наталя Володимирівна викладач вищої категорії, викладач – методист

Переглянути

Освіта – вища. Закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут (1979-1984).

Спеціальність –  «Викладач хімії і біології».
Дисципліни викладання: аналітична хімія, неорганічна хімія, органічна хімія, фізична і колоїдна хімія.
Моє життєве кредо: «Щоб дати учням іскорку знань, вчителю треба поглинути ціле море світла».
Приймала участь в конкурсах «Вчитель року », «Куратор року».
Була переможницею в номінаціях: «Власні новаторські здібності – 2003», «За поєднання педагогічного керівництва з розвитком самостійності та ініціативи студентів – 2006», «Знавець студентської душі – 2013 рік». У 2004 році була нагороджена грамотою міністром аграрної політики  В. А. Славутою за « добросовестный труд и достигнутые результаты во имя экономического укрепления и развития Украины». У 2009 році рішенням колегії Міністерства аграрної політики України було вручено знак «Відмінник аграрної освіти та науки» III ступені.

[згорнути]
Павленко Валентина Панасівна – викладач вищої категорії

Переглянути

Освіта– вища. Закінчила Краснодарський політехнічний інститут в 1967 рік. Бердянський державний педагогічний інститут в 1991 рік. Спеціальність за дипломом, ОКР– «Технологія виноробства», інженер-технолог, «Загально-технічні дисципліни і труд», викладач. Дисципліни викладання: «Основи стандартизації і метрології», «Хімія вина». Моє життєве кредо: Спочатку ти пізнай студента, тоді він зрозуміє тебе.

[згорнути]

Павленко Людмила Панасівна – викладач першої категорії

Переглянути

Освіта– вища. Закінчила Краснодарський політехнічний інститут в 1967 рік. Бердянський державний педагогічний інститут в 1991 рік. Спеціальність за дипломом, ОКР– «Технологія виноробства», інженер-технолог, «Загально-технічні дисципліни і труд», викладач. Дисципліни викладання: «Радіометричний контроль». Моє життєве кредо: Важливо стати для студентів не лише викладачем, а й другом.

[згорнути]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *