Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін


Попивща

Попівща Надія Олександрівна 

голова циклової комісії, викладач математики та астрономії

Переглянути

Попівща Надія Олександрівна 1951 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». У 1973 році закінчила Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Математика і фізика». Має педагогічний стаж більше 31 року. Надія Олександрівна є керівником методичного об’єднання викладачів математики коледжу. Займається впровадженням новітніх технологій в освітній процес з метою належного забезпечення самостійної роботи студентів та дистанційного навчання. За високий професіоналізм та визначні успіхи в роботі з обдарованою молоддю, а також багаторічну сумлінну працю неодноразово відзначалася адміністрацією коледжу, Запорізьким обласним комітетом профспілки працівників АПК, Таврійським державним агротехнологічним університетом.

[згорнути]


Бовбас Олександр Юрійович

 методист коледжу, викладач фізики
Переглянути

Бовбас Олександр Юрійович 1983 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст першої категорії». Має педагогічний стаж майже 12 років. У 2006 році закінчив магістратуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Фізика». Викладає дисципліну «Фізика» на денному та заочному відділеннях коледжу. Нагороджений грамотою Таврійського державного агротехнологічного університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

[згорнути]

Котляр Світлана Вікторівна
викладач української мови та літератури
Переглянути

Котляр Світлана Вікторівна 1978 року народження. Педагогічний стаж більше 14 років. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст першої категорії». Закінчила Бердянський державний педагогічний університет у 2001 році за спеціальністю «Українська мова та література». Викладає відповідні дисципліни. Має високі показники в роботі з обдарованою молоддю та у впровадженні комп’ютерних технологій в освітній процес, зокрема, для забезпечення дистанційного навчання студентів. Відзначалася грамотами адміністрації коледжу та Таврійського державного агротехнологічного університету за високий професіоналізм та сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків.

[згорнути]

 

Запорожець Наталя Миколаївна

 викладач філологічних дисциплін
Переглянути

Запорожець Наталя Миколаївна 1973 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічний стаж більше 22 років. Закінчила Бердянський державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю «Початкове навчання, українська мова та література». Викладає дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням», «Українська література», «Зарубіжна література». Завдяки професіоналізму Наталі Миколаївни підготовлені нею студенти ставали призерами та переможцями обласних етапів мовно-літературних конкурсів імені Петра Яцика та Тараса Шевченка. За високі показники педагогічної діяльності неодноразово відзначалася грамотами коледжу

[згорнути]

Гаврус Наталя Анатоліївна

 викладач математики
Переглянути

Григор’єва Наталя Анатоліївна 1981 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» та педагогічний стаж більше 14 років. Закінчила Бердянський державний педагогічний університет у 2003 році за спеціальністю «Математика». Викладає дисципліни «Математика» та «Вища математика» на денному та заочному відділеннях коледжу. Має значні успіхи навчальної діяльності завдяки активному використанню комп’ютерних технологій як під час аудиторних занять, так і для забезпечення самостійної роботи студентів. За високі показники навчання студентів нагороджувалася грамотами коледжу.

[згорнути]

Шумілова Ніна Борисівна

 керівник фізичного виховання коледжу
Переглянути

Шумілова Ніна Борисівна 1951 року народження. Має педагогічний стаж більше 42 років та величезний досвід підготовки волейбольних команд коледжу завдяки власним спортивним досягненням з даного виду спорту. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист». Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут 1975 році за спеціальністю «Фізичне виховання». Викладає дисципліни «Фізична культура» та «Фізичне виховання».  Збірна команди коледжу з волейболу під керівництвом Ніни Борисівни неодноразово ставали призерами обласних та Всеукраїнських етапів змагань серед аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. За вагомий внесок у розвиток спорту в коледжі, пропаганду здорового способу життя, за досягнення високих показників в навчально-виховній роботі зі студентами, а також багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм неодноразово нагороджувалася грамотами коледжу та Таврійського державного агротехнологічного університету.

[згорнути]

 

Ткачук Сергій Васильович

 викладач фізичного виховання
Переглянути

Ткачук Сергій Васильович 1979 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічний стаж більше 14 років. Закінчив Бердянський державний педагогічний університет у 2003 році за спеціальністю «Початкове навчання і фізична культура», має диплом магістра за спеціальністю «Початкове навчання». Сергій Васильович керує секційною роботою студентів з гирьового спорту та настільного тенісу, підготував призерів обласних етапів змагань із зазначених видів спорту. Нагороджувався грамотами коледжу за сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків.

[згорнути]

O

Асєєва Ірина Олександрівна
 відповідальний секретар приймальної комісії коледжу, викладач фізики та математики
Переглянути

Асєєва Ірина Олександрівна 1983 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Педагогічний стаж більше 10 років. Закінчила Бердянський державний педагогічний університет у 2008 році за спеціальністю «Фізика», маючи кваліфікацію «Фізика, викладач фізики та математики». Викладає математику та фізику на різних спеціальностях коледжу.  Відзначалася грамотами коледжу за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та за сумлінну працю.

[згорнути]

Кліменко Юлія Володимирівна

 викладач інформатики

Переглянути

Кліменко Юлія Володимирівна 1984 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». У 2009 році закінчила магістратуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика». Викладає дисципліни «Інформатика», «Інформатика і комп’ютерна техніка

[згорнути]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *