Циклова комісія загальноосвітніх та фахових дисциплін

 

Дем’яненко Ольга Іванівна 

голова циклової комісії, викладач загальноосвітніх та фахових дисциплін

Переглянути

Дем’яненко Ольга Іванівна 1984 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». У 2007 році закінчила «Бердянський державний педагогічний університет», у 2009 році закінчила «Дніпропетровський університет економіки та права». З 2007 року працює у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ», загальний та педагогічний стаж складає 10 років. Дисципліни які викладає:
• «Безпека життєдіяльності»;
• «Товарознавство сировини галузі»;
• «Економіка підприємства»;
• «Організація, планування та управління виробництвом»;
У 2010 році науково-методичний центр аграрної освіти, здійснив видавництво навчально-методичного посібника з «Товарознавства сировини галузі» для студентів вищих аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, автором якого є Дем’яненко О.І. Проблема над якою працює викладач: «Виховання лідерських якостей сучасної молоді». Для реалізації цього проекту займається розробкою і проведенням тренінгових, розвиваючих програм для абітурієнтів, студентів, підлітків та молоді міста. Метою роботи є формування успішної реалізованої особистості. За сумлінне виконання обов’язків відзначена адміністрацією коледжу та ВСП НМЦ Аграрної освіти «Навчально-методичний центр».

[згорнути]


Бовбас Олександр Юрійович

 методист коледжу, викладач фізики
Переглянути

Бовбас Олександр Юрійович 1983 року народження. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст першої категорії». Має педагогічний стаж майже 12 років. У 2006 році закінчив магістратуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка та методика середньої освіти. Фізика». Викладає дисципліну «Фізика» на денному та заочному відділеннях коледжу. Нагороджений грамотою Таврійського державного агротехнологічного університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

[згорнути]


Волков Олексій Сергійович
Викладач спецдисциплін, фізики, інформатики.
Переглянути

Волков Олексій Сергійович 1981 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Освіта – Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Фізика», кваліфікація фізика, викладач фізики та інформатики (2005); Магістратура Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика», кваліфікація викладач фізики (2006). Має загальний стаж роботи 12 роки. Педагогічний стаж – 12 років. Займається впровадженням новітніх технологій в освітній процес, зокрема сайту викладача та його методичним забезпеченням. В 2017 році представляв коледж у Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Наукові засади підготовки фахівців природничого, інженерно-педагогічного та технологічного напрямків». Нагороджений Почесною грамотою Управління освіти та науки Запорізької облдержадміністрації, неодноразово відзначався грамотами адміністрації коледжу.

[згорнути]

 
Саєнко Юлія Сергіївна 
викладач англійської мови
Переглянути
[згорнути]

Черемісіна Валерія Валеріївна 

викладач математики

 

Переглянути
[згорнути]


 

Ткачук Сергій Васильович

 викладач фізичного виховання
Переглянути

Ткачук Сергій Васильович 1979 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічний стаж більше 14 років. Закінчив Бердянський державний педагогічний університет у 2003 році за спеціальністю «Початкове навчання і фізична культура», має диплом магістра за спеціальністю «Початкове навчання». Сергій Васильович керує секційною роботою студентів з гирьового спорту та настільного тенісу, підготував призерів обласних етапів змагань із зазначених видів спорту. Нагороджувався грамотами коледжу за сумлінне ставлення до виконання професійних обов’язків.

[згорнути]

O

Асєєва Ірина Олександрівна
 відповідальний секретар приймальної комісії коледжу, викладач фізики та математики
Переглянути

Асєєва Ірина Олександрівна 1983 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії». Педагогічний стаж більше 10 років. Закінчила Бердянський державний педагогічний університет у 2008 році за спеціальністю «Фізика», маючи кваліфікацію «Фізика, викладач фізики та математики». Викладає математику та фізику на різних спеціальностях коледжу.  Відзначалася грамотами коледжу за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та за сумлінну працю.

[згорнути]

Кліменко Юлія Володимирівна

 викладач інформатики

Переглянути

Кліменко Юлія Володимирівна 1984 року народження. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст». У 2009 році закінчила магістратуру в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика». Викладає дисципліни «Інформатика», «Інформатика і комп’ютерна техніка

[згорнути]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *