День Героїв Небесної Сотні

З нагоди пам’ятної дати студенти групи А-1 разом з бібліотекарями коледжу відвідали музей «Подвиг», де переглянули експозицію, присвячену подіям на Майдані 2013-2014 року, переглянули документальні стрічки та вшанували пам’ять загиблих героїв.

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Минає п’ятий рік найдраматичнішої події сучасної історії України, яка сколихнула не тільки нашу країну, а й увесь світ. На Майдані загинули більше сотні українських патріотів – Героїв Небесної Сотні. Вони віддали своє життя за краще майбутнє, допомогли усвідомити багатьом людям, що таке патріотизм, і те, що за себе і свою державу потрібно боротися.

І боротьба за незалежну, європейську Україну триває і досі. Наші героїчні воїни продовжують захищати єдність і територіальну цілісність України на Сході держави. Обов’язок кожного українця – пам’ятати наших Героїв, які зробили усе, щоб Україна була вільною європейською, демократичною державою.

Бажаємо усім бердянцям здоров’я, незламної сили духу, енергії для нових перемог, i, найголовніше, – мирного неба над нашою державою, над нашим рідним містом!