День Гідності та Свободи


21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято запровадили на честь річниці Євромайдану.  Рівно три роки тому перші активісти вийшли у центр Києва з протестом проти скасування угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Події,що відбувались з нашим суспільством наприкінці 2013-2014 років, мали доленосне значення для України. Це надзвичайно важкий період для України,коли українці продемонстрували свою гідність,своє прагнення до свободи.

З цієї нагоди бібліотека коледжу разом з Оленою Анатоліївною Буркут, завідувачем сектором МБВ Центральної бібліотеки  провели виховний захід у формі відео-лекції «Україна-територія Свободи і Гідності».

Мета заходу: формування національної свідомості молоді,патріотизму і поваги до Батьківщини,готовності стати на її захист; розвивати пізнавальний інтерес до історії України, її духовних скарбів.

Основна увага приділялась трьом доленосним етапам в сучасній історії України:Помаранчева революція, Революція Гідності і сучасна ситуація в Україні,зокрема на Донбасі.

Також бібліотека коледжа підготувала тематичну виставку «День Гідності та Свободи». На виставці представлені статті з періодичних видань, книги з історії України, фотоматеріали.

Пишаймося українцями, які стали на захист інтересів Батьківщини!
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6356793600997902225?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.