День відкритих дверей

17 березня 2016 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся День відкритих дверей.

Відвідали наш навчальний заклад учні шкіл міста Бердянська та Бердянського району, а також майбутні абітурієнти разом з батьками інших районів Запорізької області.

Особливу подяку хочеться висловити адміністрації Бердянській ЗОШ І-ІІ ступенів  №13 та Бердянській  ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 за сприяння в проведенні профорієнтаційній роботи.

Викладачі та співробітники подбали про те, щоб гості максимально корисно провели свій час та ознайомилися з коледжем, зі спеціальностями та умовами вступу.

У затишній актовій залі перед майбутніми студентами виступили Шишкіна Галина Валентинівна – директор коледжу, яка ознайомила всіх присутніх з історією навчального закладу, його традиціями, Попова Ольга Іванівна — завідувач навчально-методичної лабораторії – з інформацією про кожну спеціальність, практичну підготовку та працевлаштування випускників. Демонстрація слайдів, яку підготував завідувач навчально-практичним центром Бицько Дмитро Валерійович, підкреслила, що коледж є сучасним навчальним закладом і живе цікавим та насиченим життям.

Про студентське життя та дозвілля розповів голова студентської ради коледжу Чердаклієв Артем, студент ІV курсу.

З особливостями вступної кампанії 2016 року ознайомила відповідальний секретар відбіркової комісії Шатохіна Віта Іванівна, яка звернула увагу на терміни прийому заяв, перелік необхідних документів, правила проведення вступних випробувань тощо.

Тож всі, хто завітав у цей день, отримали вичерпну інформацію та повне уявлення про коледж.

Після офіційної частини, гостей чекала цікава концертна програма, яку підготували художній керівник Люцканов Віталій Володимирович та керівник танцювального колективу «Мегаполіс» Баранова Поліна Валеріївна. Присутні були вражені гарними костюмами, сильними голосами студентів і кількістю учасників на сцені.

Після концерту абітурієнти спілкувалися з головами циклових комісій, задавали свої питання адміністрації та отримували рекламні матеріали, щоб додатково ознайомитися з ними вдома.

Сподіваємось, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником!

Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!
Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/phXpeB02?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.