День Знань у коледжі!

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками першого дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітають від дитячого та юнацького щебету, посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість переплелися разом. Це наш коледж, наше місто, наш  край, наша держава зустрічають День знань.

День Знань – це , мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Всі:  і студенти і викладачі з нетерпінням чекають нових вражень, звершень, яскравих перемог на освітній ниві!

Зі щирим вітальним словом виступили на святі  гості:  випускник коледжу 1973 р., Заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін О.О, який також вручив грамоти за високу педагогічну майстерність, значні професійні досягнення, вагомий внесок у виховання молоді від мера міста Бердянська В.П. Чепурного викладачам коледжу Ірзі Л.В., Лифарь О.А., Лазутіній Ю.М., Рибалко Є.В.;  випускник коледжу 1986р., Головний механік ТДВ «Бердянський хлібокомбінат» Ткачук В.В., настоятель храму Свято-Покровської Божої Матері села Осипенко Отець Василь, заступник начальника управління безперервних удосконалень ПАТ «Бердянські жниварки» Анастасов В. В. та  менеджер з персоналу Петровська І.М.; Начальник Центрального відділення м. Бердянська ПАТ «Райффайзен  Банк Аваль» Чиненний А.В.

Також зі напутнім словом до студентів та викладачів коледжу звернулась заступник директора з навчальної роботи Ніколаєва І.В. та вручила грамоти кращим викладачам та студентам коледжу.

Своїми виступами потішив танцювальний  колектив «Мегаполіс» у складі випускників та студентів коледжу та вокальний дует «Стежина» (Люцканов В.В., Мельникова Г.).

За традицією від імені класних керівників та викладачів з добрими побажаннями до першокурсників звернулась класний керівник групи Т-2 – Лифарь О.А., а право надати перший дзвоник доручено відмінниці навчання, президентській стипендіатці  – Заболотній  Н.(група ТВ-41) та срібному призеру Чемпіонату Європи з пауерліфтингу Кругліку А. (група М-41).

Бажаємо всім студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому  високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожного.

Найщиріші слова привітання – викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6460720689694696593?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.