Дистанційна участь в олімпіаді з української мови та літератури

Протягом жовтня-листопада 2018 року студенти І-ІІ курсів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» мали змогу перевірити свої знання з української мови та літератури дещо нетрадиційним способом, таким як участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». Розрахована вона була на учнівську аудиторію і мала на меті повторення та закріплення знань, здобутих під час попереднього навчального року з відповідної предметної дисципліни. Завдання розроблялися відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» мала суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учасники, перебуваючи в рівних умовах, змогли проявити себе та отримати нагороду за роботу.

І нарешті, 7 листопада ми отримали результати: дипломи ІІІ ступеня завоювали студенти Федюк Аліна (гр.ХТ-1), Бєлова Олександра (гр.ТБФ-1), Деревцов Артем (гр.ГМ-2), Єлізаров Дмитро (гр.ГМ-2), а всі інші учасники отримали сертифікати за участь. Готували їх до конкурсу викладачі-словесники Бєлова Анастасія Олексіївна та Котляр Світлана Вікторівна.

Переможці ж були нагороджені дипломами директором коледжу на сцені під час «Дебюту першокурсника».

Вітаємо всіх учасників інтернет-олімпіади та бажаємо нових творчих досягнень, любімо і шануймо українську мову!