Дізналися про святкування Дня Подяки в США, Німеччині, Канаді та Україні

Осінньо-зимовий період наповнений оригінальними традиціями та святами. Українські святкування цікаво порівняти з традиціями англомовних країн.

Свято Подяки здавна відзначається у США, Канаді та Німеччині. Шостого грудня в читальній залі пройшов виховний захід «Thanksgiving Day in Ukraine, Germany and United States of America», який провели викладачі комісії соціально-гуманітарних дисциплін – Савчук О.Ю., Мітракова О.О та Бєлова А.О. У заході взяли участь студенти груп БФ-2, ХТВ-2, А-3, Т-2, ТБФ-1, які підготували цікаві доповіді англійською, німецькою та українською мовами та отримали солодкі призи за вікторину. Гітарний акомпанемент від Голови студради Владислава Вихрицького чудово доповнив захід, а відео допомогло зануритися в атмосферу святкування. Свято прикрашала тематична виставка вшанування врожаю.

Гостями заходу були: заступник директора з навчальної роботи – Ніколаєва І.В., заступник директора з виховної роботи – Ірза Л.В., завідувач механіко-технологічним відділенням – Єлізарова З.І., голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін – Лазутіна Ю.М., голова циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування – Шатохіна В.І., голова циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін – Нестерова Ю.В., які відзначили, що захід був дуже інформативним і допоміг відкрити шляхи до вивчення іноземних мов та культур інших національностей.