Екскурсія до ФГ «Фортуна» (с. Дмитрівка Бердянського району)

Студенти ІІІ курсу, групи А-3 спеціальності «Агрономія» разом з викладачами Коваленко В.Г., Білодід Л.І. та Поповою О.І. підчас навчальної практики відвідали ФГ «Фортуна» (с. Дмитрівка Бердянського району).

Студенти ознайомились з технологією вирощування плодових культур ті ягід, з особливостями вирощування різних сортів яблук та груш, побачили схему висадження плодових дерев, карликові підщепи, крапельне зрошення саду. Взяли активну участь у збиранні врожаю, побачили технологію збирання зимових сортів яблук та отримали повне уявлення про свою майбутню професію агронома.

Також, студенти ознайомились з дослідними ділянками, де вирощують вісім сортів соняшника та кукурудзи з врахуванням кліматичної зони даного регіону.

Адміністрація коледжу висловлює вдячність керівнику підприємства Бордюг Сергію Миколайовичу за надану можливість відвідати з екскурсією сад та ягідник, а також за можливість взяти участь у збиранні врожаю яблук.