Екскурсія до НААНУ Інститут садівництва у м. Мелітополь

16 травня 2019 року завідувачем навчально-практичного центру Кузь О. Г. та викладачами циклової комісії агрономічних дисциплін Коваленко В.Г., Білодід Л.І. та Торовець Є.О. була організована екскурсія в рамках навчальної практики для студентів ІІ, ІІІ курсів, спеціальності «Агрономії» до м. Мелітополь.

Викладачі та студенти відвідали НААНУ Інститут садівництва, де їх зустріла заступник директора з навчальної роботи Малюк Тетяна Валеріївна, яка разом зі своїми колегами провела ознайомлювальну екскурсію по музею, розповіла про історію створення та розвитку інституту. Після чого,  перемістившись  до дослідницьких ділянок інституту садівництва, була проведена лекція про селекцію та сорти; захист рослин; обрізку дерев; зрошення; регулювання водного та мінерального режиму.

З метою профорієнтаційної роботи, екскурсійна група перемістилась до Таврійського державного агротехнологічного університету, де їх зустріла Декан факультету агротехнологій та екології, доцент кафедри «Плодоовочівництво, виноградарство та біохімія» Іванова Ірина Євгеніївна запросивши  спочатку на свято вишиванки, яке проводилось в університеті. Після чого, провела екскурсію по навчальному закладу,  де студенти та викладачі мали змогу відвідати харчову лабораторію; агрохімічну лабораторію моніторингу якості ґрунтів та продукції рослинництва та лабораторію мікробіології і промислового грибівництва.

Вражені та щасливі викладачі та студенти висловлюють вдячність за надану можливість побувати в таких потужних базах.