Екскурсія до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила»

31 травня 2016 року студенти спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» разом з викладачами Котляр С.В., Охріменко Т.В., Коваленко В.Г. та Білодід Л.І. відвідали Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна могила». Ця поїздка була нагородою за перемогу у святі «Щедра Масляна». У дорозі студенти не просто милувалися краєвидами, а закріплювали набуті знання з агрономічних дисциплін: робили аналіз стану рослин на різних полях, називали фази розвитку культур, спостерігали за підживленням озимої пшениці; називали техніку, якою проводилась обробка тощо. Студенти отримали від подорожі масу позитивних емоцій та бажання й надалі брати участь у різних конкурсах і фестивалях і, звичайно, перемагати.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6291563075477315073?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.