Екскурсія до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила»

14 червня 2019 року викладачі Кузь О.Г., Нестерова Ю.В., Дем’яненко О.І. та студенти групи ХТВ-2, А-2 та ГМ-1, відвідали з ознайомлювальною екскурсією Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила» смт. Мирне Мелітопольського району.
Кам’яна Могила — унікальний пам’ятник геології і археології. Це пісковиковий пагорб, в гротах і печерах якого містяться кілька тисяч петрогліфів — наскальних малюнків стародавніх людей, що жили і кочували в приазовських степах багато тисячоліть. Кам’яна Могила — єдине місце в світі, де зосереджені малюнки, що датуються настільки широким історичним діапазоном: від епохи пізнього палеоліту до середньовіччя (24-20 тис. До н.е. — 11-13 ст. н.е).
Вражені та щасливі викладачі та студенти висловлюють подяку адміністрації заповідника «Кам’яна Могила» за цікаву та пізнавальну екскурсію.