Екскурсія на АО «Чумак»


07 червня  2017 року студенти другого та третього курсу спеціальності «Зберігання, консервування та переробка  плодів і овочів» разом з керівниками групи Кузь О.Г., Поповою О.І. та викладачами коледжу відвідали АО  «Чумак»  м. Каховка Херсонської обл.

На заводі викладачів та студентів зустріла  адміністратор центрального офісу – Єнькова Олена, яка ознайомила з історією, асортиментом випускаємої продукції. Екскурсію по ділянкам виробництва підприємства провела майстер цеху розливу ЖПП Вапняк Світлана, яка розповіла про процес виробництва та про перспективи розширення асортименту продукції.

По дорозі до м. Каховка група студентів та викладачів відвідала унікальний природний та історичний пам’ятник «Легендарна Тачанка». Пам’ятник відкрили 27 жовтня 1967 р., важить бронзовий монумент понад 60 тон. За часів Першої світової та громадянської війни в СРСР тачанка отримала широке застосування у кінних військах.

В цілому екскурсія принесла усім багато приємних вражень.

Студенти та викладачі щиро вдячні адміністратор центрального офісу – Єньковій Олені та майстру цеху розливу ЖПП Вапняк Світлані за цікаву та пізнавальну екскурсію на виробництві та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6429529632728645153?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.