Екскурсія на ЛГЗ «Хортиця»

Коледж продовжує працювати в напрямку впровадження дуального навчання в освітній процес. Відтак 06 листопада 2019 року Кузь О.Г. та Ткачуком В.В. була організована екскурсія для здобувачів освіти IV курсу спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» та 181 «Харчові технології» на ЛГЗ «Хортиця», м. Запоріжжя, з метою ознайомлення зі специфікою роботи заводу та подальшої співпраці у напрямку працевлаштування випускників.

На заводі викладачів та здобувачів освіти зустрів випускник коледжу 2006 року спеціальності «Бродильне виробництво і виноробство» Лапенко Антон, який на сьогодні обіймає посаду директора виробництва.

Лапенко Антон, разом зі своїми співробітниками, провели цікаву та пізнавальну екскурсію заводом, ознайомили з передовим виробництвом лікеро-горілчаних виробів та запросили здобувачів освіти на роботу.

Адміністрація коледжу разом із здобувачами освіти висловлюють подяку керівництву та співробітникам ЛГЗ «Хортиця» за сприяння у підготовці фахівців та сподівається на подальшу плідну співпрацю.