Екскурсія на лікеро-горілчаний завод «Хортиця»

12 квітня 2018 року відбулася екскурсія групи студентів та викладачів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» на лікеро-горілчаний завод «Хортиця» м. Запоріжжя.

Студенти групи ТВ-31 разом із класним керівником Бєловою А.О., групи АПА-31 з класним керівником Коваленко В.Г., групи АП-41 з керівником практики Поповою О.І. та групи ТК-31 з викладачами Луцишиним О.М., Олексенко Л.Г. та Охріменко Т.В. відвідали унікальне підприємство лікеро-горілчаних виробів, де ознайомились з передовими технологіями та новітнім обладнанням. Студентам було цікаво дізнатися про ступеневу підготовку води, про вимоги до сировини, яка йде на виробництво, про правила приготування екстрактів та багато іншого. Безумовно, вони отримали приємне враження від екскурсії та впевнились в правильності обраної професії.

Після відвідування заводу група студентів та викладачів мала нагоду побувати в історико-архітектурному заповіднику «Запорізька Січ» на о. Хортиця. Це унікальне місце сили, де історія зберегла для нащадків життя та перемоги запорізьких козаків.

Весняне сонце та природні ландшафти сприяли гарному настрою наших студентів. Екскурсії видалися надзвичайно цікавими та пізнавальними. Студенти та викладачі дякують за надану можливість побувати на екскурсіях адміністрації коледжу та директору Шишкіній Г.В. за допомогу в організації поїздки.