Екскурсія по ТДВ «Бердянський хлібокомбінат»

20 березня 2019 року студенти групи АПА-41 разом з керівником практики , викладачем Поповою Ольгою Іванівною та класним керівником Коваленко Вікторією Геннадіївною, відвідали ТДВ «Бердянський хлібокомбінат», де ознайомились з технологією виробництва хліба та новітнім обладнанням.
Цікаву екскурсію провів головний інженер підприємства, випускник нашого коледжу, Ткачук Віталій Вікторович, який познайомив студентів з лінією виробництва хліба «Азовського» та «Чорноморського».
Студенти мали змогу побачити процеси підготовки всіх компонентів, приготування опари, розділення та округлення тіста, випічки хліба, пакування та зберігання готової продукції в експедиції.
Студенти та викладачі висловили подяку адміністрації ТДВ «Бердянський хлібокомбінат» за надану можливість побувати на одному з передових підприємств нашого міста.