Екскурсія студентів-виноробів на ПАТ «Коблево» Миколаївської області

31 травня 2016 року студенти гр. ТВ-31 та гр. ТВ-21 разом із керівником групи Григор’євою Л.В. та викладачами коледжу відвідали одне з найкращих виноробних підприємств України – ПАТ «Коблево» в селі Ленінка Березанського району Миколаївської області, яке є базовим підприємством проведення виробничих практик для студентів нашого навчального закладу.
Цікава та пізнавальна екскурсія на діючому виноробному підприємстві не залишила байдужим нікого. Дегустацію 12 зразків (вина, вермутів, коньяку та шампанського) провела головний технолог заводу Матвєєва Т.О., яка розповіла про асортимент продукції та перспективи розвитку підприємства.
Після відвідування ПАТ «Коблево» група студентів та викладачів відвідали м. Одеса, де їх чекала пішохідна екскурсія по історичному центру міста, а саме: вулиці Преображенська, Дерибасівська, Театральна площа, пам’ятник апельсину, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи. Вся екскурсія дозволила відчути надзвичайну красу «перлини біля моря», як називають саму Одесу.
Студенти та викладачі залишились задоволеними своїми враженнями від міста-героя Одеси та екскурсійним ознайомленням з перспективним виноробним підприємством – ПАТ «Коблево».

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6293745848410621153?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.