Фестиваль «Урожай 2019»

25 вересня 2019 року в коледжі відбувся Фестиваль «Урожай 2019», присвячений 95-річчю закладу освіти. Окрім святкової програми на заході були підбиті підсумки трьох конкурсів, які проходили протягом всього місяця.

Перший конкурс:  «Виноградне селфі», у якому всі бажаючі завантажували  свої фото з виноградом до соціальної мережі Instagram з хештегом  #винограднеселфіколеджу95. Його результати:

Номінація «Чарівний виноград»:

І місце – Рибалко Катерина Володимирівна

ІІ місце – Лабиш Аліна (гр. Т-2)

ІІІ місце – Грибчилева Аліса (гр. А-2)

Номінація «Виноградна родина»:

І місце – родина Барконової М.В. і Барканова А.Б.

ІІ місце – родина Салія А.О.

ІІІ місце – студентська родина гр. А-2 (класний керівник Гаврус Н.А.)

Другий конкурс:   Виставка-презентація осінніх композицій, у якому кожна спеціальність представляла свій стіл, прикрашений різноманітними овочами, фруктами, хлібними виробами та ін. Його результати:

У номінації «Моя професія – моя гордість» перемогла спеціальність «Харчові технології».

У номінації «Ексклюзивний експонат» перемогла спеціальність «Галузеве машинобудування».

У номінації «Творча презентація» перемогла збірна команда спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Туристичне обслуговування».

У номінації «Щедрий урожай» перемогла спеціальність «Агрономія».

Третій конкурс: Виставка-дегустація домашніх заготовок «Найкращий смак», в якому брали участь всі бажаючі. За умовами конкурсу потрібно було принести з дому будь-яку заготовку, а експертне журі, шляхом анонімної дегустації оцінювало смак кожного зразка. Його результати:

Номінація «Солодке життя» – переможець Попова О.І.

Номінація «Томатні справи» – переможець Єлізарова З.І.

Номінація «Смачна закуска» – переможець  Білодід Л.І.

Номінація «Недоторкана краса» – переможець Макаренко В.І.

Номінація «Сімейні традиції» – переможці Кюрчевський Владислав (гр. ГМ-1), Долінін Валерій (гр. ГМ-1), Щерба Владислав (гр. ГМ-2).   

Адміністрація коледжу щиро вдячна всім, хто взяв участь у даному заході та особлива подяка цикловій комісії економічних дисциплін і сфери обслуговування за організацію цього фестивалю.