Графік консультацій викладачів

Графік консультацій комісії соціально-гуманітарніх дисциплін

Викладач
Предмет
Час консультації

Бєлова А.О.

Українська мова,

Іноземна мова (Німецька)

Понеділок з 14:00 до 15:00

Середа з 14:00 до 15:00

Рибалко К.В.

 Основи психології,

 Філософія

Середа з 14:00 до 15:00

Єлізарова З.І.

Іноземна мова за профспрямуванням,

Іноземна мова (Англійська)

Середа з 14:00 до 15:00

Четвер з 14:00 до 15:00

Рибалко Є.В.

Всесвітня історія,

Громадянська освіта, Історія України

Середа з 14:00 до 15:00

Четвер з 14:00 до 15:00

Лазутіна Ю.М.

Історія України,

Соціологія,

Правове регулювання в туристичній діяльності,

 Основи правознавства,

 Громадянська освіта

Середа, П’ятниця  з 14:00 до 15:00

Четвер з 14:00 до 15:00

Понеділок з 14:00 до 15:00

П’ятниця  з 14:00 до 15:00

Котляр С.В.

Українська мова та література

Понеділок з 14:00 до 15:00

Запорожець Н.М.  

Українська мова та література

Українська  мова (за професійним спрямуванням)

Понеділок з 14:00 до 15:00

Середа з 14:00 до 15:00


Графік консультацій комісії хіміко-технологічних дисциплін

 Нестєрова Ю.В.

Промислова санітарія, Технологія галузі, ТХК,

Основи стандартизації і метрології,

Технічна мікробіологія

Середа 15-00 до 16-00

Середа 14-00 до 15-00

Понеділок 14-00 до 15-00

Четвер 14-00 до 15-00

Григор’єва Л.В.

Технологія галузі,

Основи охорони праці

Середа 15-00 до 16-00

Середа 14-00 до 15-00

Левченко Г.Ю.

Загальна біохімія

Середа 15-00

Левченко Н.В.(№ 19, № 24)

Хімія,

Неорганічна хімія,

Органічна,

Аналітична хімія

Вівторок 15-00

Четвер 15-00

 Попова О.І.(№20)

Технологія переробки плодів і овочів

Середа 15-00 до 16-00

Чередниченко І.С. Промислова санітарія ,ТХК

Радіометричний контроль

Технологія зберігання плодів і овочів

Вівторок 14.15-15.15

Четвер 14.15-15.15

Середа 14.15 – 15.15


Графік консультацій комісії загальноосвітніх та фахових дисциплін

Дем’яненко О.І.

Бовбас О.Ю.

Фізика

Математика

Вівторок, Середа, Четвер 14-30 до 15-30

Саєнко Ю.С.

Іноземна мова

Іноземна мова (за проф. спрям)

Іноземна мова в тур.індустрії

Вівторок 14:30-15:30

Середа 14:30-15:30

Четвер 14:30-15:30

Черемісіна В.В.

 Математика

Вища математика

Консультації до ЗНО

2 курс

3 курс

Середа 14:00-15:00

Пʼятниця 14:00-15:00

 

Середа 8:00-9:20

Понеділок 14:00-15:20

 Асєєва І.О.

Ткачук С.В.

Фізична культура

Понеділок, Середа, П’ятниця 15-00 до 18-00

Волков О.С.

 Кліменко Ю.В.

Інформатика

Середа після 5-ї пари


Графік консультацій комісії  економічних дисциплін та сфери обслуговування

Лифарь О.А.

Організація готельного обслуговування,

Основи менеджменту,

Організація ресторанного бслуговування

Понеділок, Середа

15-00 до 16-00

Ірза Л.В.

 Еколоічний та сільський туризм,

Технологія та організація туристичної діяльності,

Географія туризму

Вівторок, Четвер 15-00 до 16-00

Шишкіна Г.В.

Основи підприємництва

Середа 14-30 до 15-30

Шатохіна В.І.

 Податкова система,

Фінанси,

Казначейська справа

Середа 14-30 до 15-30

Четвер 14-30 до 15-30

 Ніколаєва І.В.

 Бухгалтерський облік,

Облік і звітність, Фінансовий облік

Середа 14-30 до 15-30

 Кузь О.Г.

Економіка підприємства,

Економіка, організація і планування,

Бюджетна система

Четвер 14-30 до 15-30


Графік консультацій комісії  технічних дисциплін

Луцишин О.М.

Технічна механіка і опір матеріалів,

Основи електротехніки

Вівторок 14-10 до 15-10 ауд.№ 101,

Середа 14-10 до 15-10  ауд.№ 101,

Четвер 14-10 до 15-10  ауд.№ 101

Засядько А.І.

Основи електротехніки,

Основи комп’ютерних технологій

Вівторок, Середа 14-10 до 15-10

каб. № 208, №201

Салій А.О.

Будова та експл. обладнання Побутові холодильники, ремонт та обслуговування.

Взаємозамінність,

Стандартизація і ТО,

Санітарно- технічні усторої

Вівторок, Середа 14-15 до 15-15

каб. № 105

 Ткачук В.В.

 Процеси і апарати в галузі,

Основи гідравліки і теплотехніки,

Процеси і апарати,

Технологія галузі,  Технологічне обладнання галузі

 

Вівторок 14-10 до 15-10 ауд.№ 5,

Середа 14-10 до 15-10 ,ауд.№ 5

 Барканов А.Б.

 Фізика і астрономія,

Фізична культура

 

Вівторок 14-10 до 15-10 ауд.№ 1,

Середа 14-10 до 15-10 ,ауд.№ 1

Селєменєв А.В.

 Захист України,

Фізична культура,

Цивільний захист

Вівторок 14-10 до 15-10 с/з 1,

Середа 14-10 до 15-10 ,с/з

 Степаненко О.Ю.

 Інженерна графіка,

Технічне креслення, Автоматизація виробництва,

Матеріалознавство і ТКМ

Понеділок 14-10 до 15-10 ауд.№ 5,

Четверг 14-10 до 15-10 ,ауд.№ 5


 Графік консультацій комісії  агрономічних дисциплін

 Коваленко В.Г.

Плодівництво,

Захист рослин,

Землеробство,

Ґрунтознавство

Середа, Четвер 14:10-15:10

аудиторія № 13

Блодід Л.І.

Овочівництво відкритого ґрунту,

Овочівництво закритого ґрунту,

Технологія виробництва продукції рослинництва,

Насінництво і селекція

Середа, Четвер 14:10-15:10

аудиторія № 7

Охріменко Т.В.

Ботаніка,

Основи екології,

Сільськогосподарська меліорація,

Фізіологія рослин з основами мікробіології

Середа 14:10-15:10

Торовець Є.О.

Біологія,

Механізація та автоматизація сільськогосподарського виробництва

 Середа 15:00 -16:00

Мордус. О.М.

Географія

 Середа після 4-Ї пари

Ліфарь О.А.

Загальний тематичний план Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Етикет в японському ресторані Тест Тема 9

 

Фізика

Волков О.С.

Самостійна робота студентів з фізики Волков О С

 

Фізика (2-і курси та заочне відділення)

Бовбас А.Ю.

Фізика Кузнецов – Основы механики Nikitin