Графік консультацій викладачів

Графік консультацій комісії соціально-гуманітарніх дисциплін

Викладач

Предмет

Час консультації

Бєлова А.О. Українська мова, Іноземна мова (Німецька) Середа після 4-ї пари

Понеділок після 4-ї пари

Рибалко К.В. Культурологія, Основи психології, Філософія Середа після 4-ї пари
Єлізарова З.І. Іноземна мова за профспрямуванням, Іноземна мова (Англійська) Середа після 4-ї пари

Четвер після 4-ї пари

Рибалко Є.В. Всесвітня історія, Громадянська освіта, Історія України Середа після 4-ї пари

Четвер після 4-ї пари

Лазутіна Ю.М. Історія України, Соціологія, Правове регулювання в туристичній діяльності, Основи правознавства, Громадянська освіта Середа, П’ятниця  після 4-ї пари

Четвер після 4-ї пари

Понеділок після 4-ї пари

П’ятниця  після 4-ї пари

Бицько Д.В. Іноземна мова (англ.), Іноземна мова за професійним спрямуванням (англ.),  Іноземна мова в туристичній індустрії (англ.) Вівторок, Середа, Четвер піля 4-ї пари

Графік консультацій комісії хіміко-технологічних дисциплін

 Нестєрова Ю.В. Промислова санітарія, Технологія галузі, ТХК
Середа 15-00 до 16-00

Середа 14-00 до 15-00

Понеділок 14-00 до 15-00

Григор’єва Л.В. Технологія галузі, Основи охорони праці Середа 15-00 до 16-00 Середа 14-00 до 15-00
Левченко Г.Ю. Загальна біохімія Середа 15-00 
Левченко Н.В.(№ 19, № 24) Хімія, Неорганічна хімія, Органічна, Аналітична хімія Вівторок 15-00 Четвер 15-00 
 Попова О.І.(№20) Технологія переробки плодів і овочів Середа 15-00 до 16-00
Павленко В.П.(№15) Хімія вина, Метрологія та стандартизація Четвер 14-00 до 15-00

Середа 14-00 до 15-00

Середа 14-00 до 15-00

Павленко Л.П. Радіометричний контроль Середа 14-00 до 15-00 

Графік консультацій комісії загальноосвітніх дисциплін 

Попівща Н.О. Математика, Сімейно-побут. культура, Захист Вітчизни

Середа 14-00 до 16-00

Бовбас О.Ю. Фізика, Математика  Вівторок, Середа, Четвер 14-30 до 15-30
Гаврус Н.А. Матиматика, Інформатика  Середа (щотижня) 5-та пара
Котляр С.В.  Українська мова, Українська література Вівторок, Середа, Четвер після 5-ї пари
 Запорожець Н.М. Українська література, Зарубіжна література  Середа 14-30 до 15-30
Ткачук С.В. Фізична культура Понеділок, Середа, П’ятниця 15-00 до 18-00

Шумілова Н.Б.

Фізична культура

Понеділок, Середа, П’ятниця

15-00 до 18-00

 Кліменко Ю.В.

Інформатика Середа після 5-ї пари

Графік консультацій комісії  економічних дисциплін та сфери обслуговування 

Лифарь О.А. Організація готельного обслуговування, Основи менеджменту, Організація ресторанного бслуговування 

Понеділок, Середа

15-00 до 16-00 

Ірза Л.В.  Еколоічний та сільський туризм, Технологія та організація туристичної діяльності, Географія туризму Вівторок, Четвер 15-00 до 16-00
Волков О.С. Інформатика, Фізика П’ятниця 14-00 до 16-00
Шатохіна В.І.  Податкова система, Фінанси, Казначейська справа Середа 14-30 до 15-30

Четвер 14-30 до 15-30

 Ніколаєва І.В. 

 Бухгалтерський облік, Облік і звітність, Фінансовий облік Середа 14-30 до 15-30

 Кузь О.Г. 

Економіка підприємства, Економіка, організація і планування, Бюджетна система  Четвер 14-30 до 15-30
Дем’яненко О.І. Економіка підприємства, Організація, планування та управління, БЖД Четвер 14-00 до 16-00

Графік консультацій комісії  технічних дисциплін 

Луцишин О.М. Технічна механіка і опір матеріалів, Основи електротехніки

Вівторок 14-10 до 15-10 ауд.№ 101, Середа 14-10 до 15-10  ауд.№ 101, Четвер 14-10 до 15-10  ауд.№ 101

Засядько А.І. Основи електротехніки, Основи комп’ютерних технологій Вівторок, Середа 14-10 до 15-10 каб. № 208, №201
Салій А.О. Будова та експл. обладнання Побутові холодильники, ремонт та обслуговування. Взаємозамінність, 

Стандартизація і ТО, Санітарно- технічні усторої

Вівторок, Середа 14-15 до 15-15 каб. № 105

 Ткачук В.В.

 Процеси і апарати в галузі, Основи гідравліки і теплотехніки, Процеси і апарати, Технологія галузі,  Технологічне обладнання галузі

   

Вівторок 14-10 до 15-10 ауд.№ 406, Середа 14-10 до 15-10 ,ауд.№ 406


 Графік консультацій комісії  агрономічних дисциплін  

 Коваленко В.Г. Плодівництво, Захист рослин, Землеробство, Ґрунтознавство Середа 1510  1610
Блодід Л.І.

Овочівництво відкритого ґрунту, Овочівництво закритого ґрунту, Технологія виробництва продукції рослинництва, Насінництво і селекція

  
Охріменко Т.В. Ботаніка, Основи екології, Сільськогосподарська меліорація, Фізіологія рослин з основами мікробіології   
Торовець Є.О. Біологія, Механізація та автоматизація сільськогосподарського виробництва   
Мордус. О.М. Географія  Середа після 4-Ї пари

Ліфарь О.А.

Загальний тематичний план Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Етикет в японському ресторані Тест Тема 9

Фізика

Волков О.С.

Самостійна робота студентів з фізики Волков О С

Фізика (2-і курси та заочне відділення)

Бовбас А.Ю.

Фізика Кузнецов – Основы механики Nikitin

Комп`ютерізація виробництва ТВ-21, ТО-21

Барканов А.Б. Електронна звітність. Етапи створення 1. Створення сайту для звітності (інструкція): https://sites.google.com/site/poleznyesovety/ 2. а как назвать сайт ? Електронна звітність практичних робіт з інформатики П.І.П. 3. Необхідно надати доступ для адреси barcanovartem@gmail.com