Гуманізація відносин «студент – викладач»

29 березня 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» практичним психологом коледжу Рибалко Катериною Володимирівною було проведено тренінг для викладачів «Гуманізація відносин «студент – викладач».

Метою тренінгу було: пропагувати гуманістичний підхід у роботі з студентами; розвинути вміння педагога правильно оцінити емоційний стан студента; відчувати зміни в почуттях і вчинках, а також визначати причини, що зумовлюють ці зміни. Визнання студента означає усвідомлення його права бути самим собою, не схожим на інших, неповторним у тому розумінні, що він має ексклюзивний темперамент, характер, задатки, які притаманні лише йому та визначають специфіку його інтересів, потреб і здібностей.

Під час тренінгу викладачі аналізували позитивні і негативні сторони студентства, роз’яснювали чого саме навчили студенти викладачів, створювали власний рецепт «ідеального викладача», писали списки мотиваційних фраз для студентів, наприкінці заняття викладачі оформлювали «дошку обіцянок для студентів» та ін.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика