Гуртожиток

Адреса гуртожитку:

71108 м.Бердянськ, пр. Сідний, 19/2

Тел. (06153) 2-28-80

Дістатися до гуртожитку можна:

– від автовокзалу  – маршрутне таксі №9 зупинка «Виноградарний  технікум»;

– від залізничного вокзалу  – маршрутне таксі №9 зупинка «Виноградарний  технікум»;

Гуртожиток розрахований на 450 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Для студентів створені всі умови для проживання, відпочинку і успішного навчання.

Тип гуртожитку: будівля гуртожитку п’ятиповерхова, секційного типу (в секції 7 кімнат).  Кімнати – дво та тримісні.

На кожному поверсі: кухня, побутова кімната, санвузол,   умивальник . Кімнати укомплектовані усім необхідним інвентарем: ліжка, тумби, столи, стільці,  шафи.

На першому поверсі знаходиться:

  • медичний пункт;
  • душова кімната;
  • кімната, де розташовані пральні машини-автомати для прання.

Також на  першому поверсі розташована кімната для самопідготовки, зал для проведення святкових вечорів та дискотек.

Є мережа Інтернету.


Вартість проживання – 392 грн


Поселення в гуртожиток ВСП «БК ТДАТУ»

 Для поселення в гуртожиток необхідно подати:

  • медичні довідки (від дерматолога, флюорографія, від гінеколога (для дівчат));
  • квитанція про оплату за проживання;

 Для реєстрації місця проживання:

  • паспорт або свідоцтво про народження;
  • виписка з попереднього місця проживання з листком вибуття;
  • зняття з обліку – на основі довідки про те, що є студентом коледжу;
  • квитанція про оплату держмита за реєстрацію;
  • для юнаків, які досягли 16-тирічного віку – приписне посвідчення.

Життя гуртожитку

Бердянськ здавна славився як щедрий на виноградну лозу край… Для того щоб створити культурний центр міського виноградарства, виноробства, а також садівництва, задля підвищення знань населення в цих галузях і була відкрита 1 жовтня 1924 р. профшкола виноградарства та садівництва. Минув час, і в нагірній частині перлини Приазов’я – Бердянську, в 1972 р. було побудовано гуртожиток Виноградарного технікуму. А нині ВСП «Бердянського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету».

        Мабуть, немає таких студентів, хто б з посмішкою та ностальгією не згадував свої студентські роки, а особливо, хто жив у гуртожитку. Скільки спогадів, скільки недоспаних ночей над підручниками, курсовими, дипломними. І чого гріха таїти, – пропуски занять без поважних причин… А святкові вечори, дискотеки, екскурсії, туристичні походи. Романтика!

Новачків радо приймає наша дружна студентська родина. Не дарма впродовж багатьох років нашим девізом є:   «Гуртожиток – наш дім».

Тож радо зустрінемо всіх бажаючих навчатися у нашому коледжі   та  жити у гуртожитку.


 

 Наше дозвілля

Роки, проведені у стінах навчального закладу, гуртожитку назавжди залишаються в пам’яті. Згадуються перші сесії, здані іспити, перша стипендія. З неї куплений дарунок мамі, молодшим сестрам і братам.

Перші захоплення, перемоги, а то й розчарування. А ще викладачі, на лекції яких не можна було не ходити. Скільки їх, носіїв нового, незнаного, але такого потрібного для вивчення дисципліни. Талановиті педагоги, вони відкрили шлях у майбутнє тисячам студентів нашого коледжу, які знайшли своє гідне місце у житті. Їх навчили бути Людьми, чесними, порядними, принциповими.

Що не кажіть, а самий винахідливий, самий веселий та оптимістичний народ, – це студенти. Хто за півгодини проснеться, збереться, красу наведе, чайку поп’є і в аудиторії викладача буде чекати  – студенти гуртожитку;     хто смачний борщ зварить, котлети посмажить аж дух забиває від пахощів, – студенти гуртожитку. А де найкращі дівчата, – у гуртожитку Відокремленного структурного пірозділу «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного  університету»!

А ще в гуртожитку працює Музей на громадських засадах історичного профілюВСП «БК ТДАТУ», де часто проводяться вступні лекції для першокурсників, тематичні «круглі столи» та зустрічі, а також працює гурток  «Історії рідного краю», для дозвілля студентів діють різноманітні гуртки та клуби за інтересами (квітникарства, спортивний, сімейно-побутової культури).

Насамкінець хотілося б сказати, що студентський гуртожиток – місце, де студентська молодь вчиться бути дорослими, стикаючись з багатьма побутовими проблемами. Хтось можливо знаходить свою другу половинку. Дехто проходить складний процес соціалізації. Але, напевно, не має жодної людини, яка б не згадувала з теплом у серці роки, прожиті у студентському гуртожитку. А й сравді він наш дім.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *