133 Галузеве машинобудування (Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв)

Термін навчання:
на базі 9 класів: 3 роки 10 місяців
на базі 11 класів: 2 роки 10 місяців

Форма навчання: денна та заочна.
Навчання у коледжі за спеціальністю 133 ” Галузеве машинобудування” проводиться за рахунок коштів держбюджету.

Прийом заяв:
на базі 9 класів: з 02 по 20 липня.
на базі 11 класів: з 02 по 31 липня.

Строки проведення вступних іспитів:
на базі 9 класів: з 21 по 31 липня.
на базі 11 класів: з 02 по 31 липня.

Документи для вступу:

1. Заяву (по формі).
  2. Документ про освіту і додаток до нього.
  3. Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, для вступників на базі 11 класів.
  4. Медичну довідку (ф. 086-о).
  5. Довідку про щеплення в оригіналі та ксерокопію.
  6. Шість фотокарток (3х4).
  7. Паспорт або свідоцтво про народження (якщо свідоцтво про народження, то необхідно додати  довідку з місця проживання).
  8. Ідентифікаційний код (ксерокопія).
  9. Направлення для вступників на навчання за цільовим прийомом.
  10. Папка з зав`язками.
  11. 4 зошити (12 аркушів).
  12. 4 конверти (з марками по Україні).
  13. Посвідчення про приписку до призовної дільниці (крім юнаків 1996 р. і молодших)
Вступні іспити:
На базі 9 класів:
  1. українська мова (тести)
  2. математика (тести)
На базі 11 класів – конкурс сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти
  1. з української мови та літератури (обов’язково)
  2. з математики або фізики (один з предметів за вибором)

Про спеціальність:
Технік з експлуатації та ремонту устаткування – це фахівець, який добре знає:

• принципову будову обладнання, його техніко-економічні характеристики, методи раціональної експлуатації;
  • організацію і планування ремонту обладнання;
  • матеріально-технічні засоби ремонтних робіт;
  • ремонт машин і апаратів;
  • організацію монтажних робіт;
  • ремонт та експлуатацію побутових і промислових холодильників;
  • проектування і реконструкцію цехів підприємств харчової і холодильної промисловості.

Програма навчання:
Теоретичне навчання здійснюється за інноваційними технологіями з використанням персональних комп’ютерів. Високий рівень підготовки забезпечується вивченням циклу соціально-економічних, фундаментальних, професійно-орієнтованих та спеціальних дисциплін.
Майбутні техніки одержують практичні навички і знання:

• із забезпечення безаварійної роботи всіх видів технологічного обладнання, його правильної експлуатації, своєчасного ремонту;
  • з розроблення і впровадження прогресивних методів ремонту і відновлення деталей обладнання;
  • з розроблення і впровадження заходів для збільшення тривалості експлуатації обладнання, скорочення його простоїв, попередження аварій, поліпшення якості ремонтних робіт;
  • з впровадження передових методів і прийомів організації праці робітників ремонтного цеху;
  • з економічної та організаційно-управлінської підготовки з менеджменту, маркетингу, економіки підприємства, організації і планування виробництва.

Під час проходження виробничої практики студенти отримують робочу професію “Слюсар з ремонту устаткування”.

Професійна діяльність випускника
Вища освіта на освітньо-кваліфікаційному рівні “Молодший спеціаліст” дає можливість працювати в умовах ринкової економіки на посадах:

• майстра виробничої дільниці;
  • майстра з ремонту технологічного устаткування;
  • механіка цеху;
  • механіка дільниці;
  • механіка з ремонту устаткування;
  • механіка – налагоджувальника;
  • техніка з експлуатації та ремонту устаткування;
  • техніка з налагоджування і випробувань;
  • майстра виробничого навчання.