27.10.2015 року відбувся І етап VІ Міжнародного конкурсу з української мови серед учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка. У ньому брали участь 19 студентів І-ІІ курсів.  Усі студенти проявили гідні знання з рідної мови та літератури, а саме з творчості Тараса Шевченка. Переможцями стали Ралько Альона (група Ф-21) та Кривцун Євген (група Ф-11). Отже,  переможці представлять наш заклад на обласному етапі, який проходитиме у м. Запоріжжя. Побажаємо їм удачі!!!!!!!!!!!

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/201506?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.