ІІ (обласний) етап ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови

2 березня 2019р. викладач коледжу Бєлова А.О. та студентка групи Т-2 Кислова Олександра (спеціальність «Туризм») відвідали м. Запоріжжя, а саме Економіко-правничий коледж ЗНУ з метою участі у ІІ (обласному) етапі ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста.

Кислова Олександра змагалася з кращими представниками коледжів Запорізької області у знанні рідної мови та отримала подяку від Т.в.о. ректора Запорізького національного університету Бондар О.Г.

Бєлова А.О. взяла участь у засіданні методичного об’єднання викладачів української мови та літератури, долучилася до тренінгу «Формування ключових компетентностей на заняттях з української мови та літератури в умовах якісної підготовки до ДПА у формі ЗНО».Колеги з Економіко-правничого коледжу ЗНУ поділились досвідом роботи, цікавими методиками та технологіями якісного викладання дисциплін філологічного профілю, а в результаті Бєлова А.О. отримала сертифікат про підвищення кваліфікації. Щиро дякуємо організаторам заходу за цікавий та змістовний матеріал!

Щирими емоціями та радістю був сповнений ранок 04.03.2019р., коли викладачі та студенти дізнались результати олімпіади: Олександра здобула справжню перемогу – І місце! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та достойно представити ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» на Всеукраїнському етапі у м. Вінниці.