ІІІ етап IX Всеукраїнської олімпіади з української мови

16 травня 2019 року студентка коледжу Кислова Олександра (група Т-2)  та викладач української мови та літератури Бєлова Анастасія Олексіївна брали участь у ІІІ етапі IX Всеукраїнської олімпіади з української мовисеред студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів у Вінницькому технічному коледжі (м. Вінниця).

Ця олімпіада має на меті розкриття творчого потенціалу студентської молоді, є однією з форм популяризації української мови серед студентської молоді. Це об’єднання навколо рідного слова й культури задля розвитку і процвітання нашої держави, руху в напрямку європейської інтеграції, аби змінити нашу країну на краще.

Цього року Всеукраїнський етап олімпіади з української мови приймала мальовнича, багата літературними талантами Вінниччина, що виплекала та подарувала світові цілу плеяду творців художнього слова: класика української літератури Михайла Коцюбинського, майстра українського гумору Степана Руданського, літописця подільського краю Михайла Стельмаха, поета-дисидента Василя Стуса та інш.

Кислова Олександра показала високий рівень знань української мови, за що нагороджена почесним дипломом учасника ІІІ етапу IX Всеукраїнської олімпіади з української мови, а в підсумку олімпіади відзначена та нагороджена грамотою переможця у номінації «За високий рівень грамотності» (4 місце в рейтингу серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів).

Бєлова А.О.мала змогу поспілкуватися з колегами – викладачами коледжів з усієї України, отримала безцінний досвід роботи в складі журі Всеукраїнської олімпіади та  нагороджена подякою за якісну підготовку учасника Всеукраїнського етапу олімпіади з української мови.

Попереду іспити ЗНО, до яких сумлінно готується Кислова Олександра та всі студенти коледжу, тож хочеться побажати  – УСПІХІВ та ПЕРЕМОГ! Адже хто невпинно працює, той неодмінно досягне бажаного! Не зупиняйтеся, крокуйте вперед з розумінням важливості цього етапу вашого життя та пам’ятайте: знання – це ваше майбутнє!