Інформаційна кампанія “Обери свого лікаря”

Днями у ВСП “Бердянський коледж ТДАТУ” пройшла інформаційна кампанія з метою інформування студентського колективу та колективу коледжу щодо вибору лікаря та їхнє право на гарантовану безоплатну первинну медичну допомогу.

Нагадаємо, що з 2 квітня 2018 року в Україні триває кампанія з підписання декларації про вибір сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів “Лікар для кожної сім’ї”.

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди», адже завжди можна укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.