Інформаційна виховна година в групі АП-31

26 квітня 2016 року в ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулась інформаційна виховна година в групі АП-31, на тему: Чорнобильська катастрофа, її причини та наслідки, присвячена роковинам трагедії на ЧАЕС.  Захід провела викладач Лазутіна Ю.М.

Метою даного заходу було: розширити знання студентів про Чорнобильську трагедію, наголосити про потенційну небезпеку радіації для усього живого, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, показати, що чужої біди немає. Вчити застосовувати у повсякденному житті елементарні радіаційно-гігієнічні навички. Виховувати любов до рідного краю, природи; виховувати у студентів людяність, доброту та згуртованість. Студенти пройнялися даною проблемою та продемонстрували свої почуття під час своїх розповідей.

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/6278149063546514449?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.