Інтелект-гра «Що? Де? Коли?»

24 лютого 2015 року на виховній годині у читальній залі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся загальноколеджівський захід для студентів І курсів з історії України «Що? Де? Коли?». Проводив захід викладач історії України, голова комісії соціально-гуманітарних дисциплін Рибалко Є.В. Захід було присвячено темі «Українська національно-демократична революція 1917-1920 років». Метою інтелект-гри «Що? Де? Коли?» було: в ігровій формі повторити, закріпити та узагальнити основні історичні події Української революції 1917-1920 років, роль історичних діячів у боротьбі за незалежність України; сприяти формуванню історичного мислення та наукового світогляду студентів, розвиткові вміння виявляти об’єктивні закономірності історичного процесу, вміння працювати в команді; виховувати у студентів високий рівень культури, громадянської відповідальності, національної гідності, патріотизму, спонукати до поглибленого вивчення подій вітчизняної  історії.

В інтелект-грі брали участь команди «Юні генії» та «Пам’ять», перемогу у цьому двобої здобула команда «Юні генії».

The requested URL /data/feed/api/user/112980475905899899314/album/PrcziC?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.