Інтерактивна гра «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»» з учнями ЗОШ № 4 м. Бердянська

І знову в стінах ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» зустрічали майбутніх абітурієнтів.  3 грудня 2019 року викладачі коледжу провели профорієнтаційну роботу з учнями ЗОШ № 4 м. Бердянська. Учням проведено інтерактивну гру «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»».

Метою заходу є: сформувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; виявити здібності учнів до професій коледжу; сприяти формуванню особистісних якостей учнів.

Після завершення заходу учні отримали сертифікати за участь у грі та солодкі подарунки.

View this post on Instagram

І знову в стінах ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» зустрічали майбутніх абітурієнтів. 3 грудня 2019 року викладачі коледжу провели профорієнтаційну роботу з учнями ЗОШ № 4 м. Бердянська. Учням проведено інтерактивну гру «У світі професій ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»». Метою заходу є: сформувати в учнів позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професії; виявити здібності учнів до професій коледжу; сприяти формуванню особистісних якостей учнів. Після завершення заходу учні отримали сертифікати за участь у грі та солодкі подарунки. Усі новини нашого коледжу на офіційній сторінці bc.tsatu.edu.ua #всп_бердянський_коледж_тдату

A post shared by ВСП "Бердянський коледж ТДАТУ" (@bctdatu_brd_zp_ua) on