До коледжу завітали гуртківці Клубу юних моряків «Азовець»

10.06.2021 року до коледжу завітали гуртківці Клубу юних моряків «Азовець». Для майбутніх вступників було проведено знайомство з закладом фахової передвищої освіти за допомогою інтерактивної гри “Мандрівка професіями”. Метою цього квесту було створити у дітей максимально чіткий і конкретний образ основних спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців у коледжі.. Гуртківці мали змогу на кожній станції доторкнутися до професій нашого коледжу: спробувати себе в ролі технолога, механіка, агронома, працівника сфери туризму та банківської справи. Наприкінці учасники гри отримали сертифікати про участь та солодощі.
Дякуємо адміністрації Клубу юних моряків «Азовець» за співпрацю! А гуртківцям бажаємо зробити свій вдалий вибір!