Команда коледжу — переможці загальноміського квесту

12 вересня 2018 року відбувся загальноміський квест «Стежками рідного міста» присвячений святкуванню Дня м. Бердянськ. Організатори заходу: відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, гуманітарно-економічний факультет БДПУ та ГО «Урбаністичні ініціативи», які підготували для учасників багато випробувань на витривалість, влаштували перевірку знань з історії міста, не обійшлося й без логічного мислення та виявлення командного духу.

До квесту долучилися навчальні заклади міста І-ІІ р.а. ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» представляла команда «Механоїди», до складу якої ввійшли Вольхін Данило (гр. БФ-2), Губар Сергій (гр. ГМ-2), Деревцов Артем (гр. ГМ-2), Єлізаров Дмитро (гр. ГМ-2), Кіях Владислав (гр. ГМ-2), супроводжував їх викладач спеціальних дисциплін Савченко Олексій Олександрович.

Жодна з команд не бажала поступатися призовими місцями й до останнього змагалася за першість. Суддям було важко визначитися з переможцями, довелося навіть використовувати додаткові запитання. Але це не зупинило нашу команду, а навпаки додало азарту на шляху до перемоги. Тож адміністрація коледжу та весь педагогічний колектив щиро вітають студентів команди «Механоїди» за зайняте перше місце у загальноміському квесті «Стежками рідного міста» та бажають подальших перемог.